Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Włamanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Włamanie (/Temat-Wlamanie-46930)

Strony: 1 2


RE: Włamanie - Symbian - 08-12-2011 21:46

10,57 zł,ale o kase mi nie chodzi,jak już mówiłem tam były moje dane osobowe i boje się że może je ktoś wykorzystać Sad


RE: Włamanie - mikolaj90 - 09-12-2011 12:37

Dlatego trzeba mieć trudne kombinacje haseł i do każdej strony inne.


RE: Włamanie - Daminn - 09-12-2011 13:22

Ale wiesz, mając dostęp do maila możesz pozmieniać hasła do kont które są na ten adres.


RE: Włamanie - Krissu - 09-12-2011 13:49

U mnie podobnie było, włamanie na e-maila, PP i podobne.
Kontaktowałem się z PP wielokrotnie, jednak szanowny Pan włamujący zmienił numer telefonu, więc konta odzyskać nie mogę. 150zł poszło w błoto, co zrobić. Smile

Tak do włamujących:
Nie potrafisz sam zarobić pieniędzy, tylko musisz kraść KU#$@ !? Pomyśl sobie, że my też te pieniądze musieliśmy zarobić jakoś..

Symbian, ehm, ciężko będzie tę sprawę wyjaśnić, jednak życzę powodzenia.
Krissu.


RE: Włamanie - Symbian - 09-12-2011 15:20

Dzięki. Mam nadzieję że policja coś z tym zrobi,lecz szczerze wątpie ;/


RE: Włamanie - geps4 - 09-12-2011 18:26

PayPal nie mogą sprawdzić adresu IP ostatniego logowania na pocztę lub PP? Nie możesz zmienić hasła na kontach poprzez odpowiedzenie na pytanie zabezpieczające? Dodawałeś numer telefonu albo alternatywny e-mail?


RE: Włamanie - Symbian - 09-12-2011 18:38

(09-12-2011 18:26)geps4 napisał(a):  PayPal nie mogą sprawdzić adresu IP ostatniego logowania na pocztę lub PP? Nie możesz zmienić hasła na kontach poprzez odpowiedzenie na pytanie zabezpieczające? Dodawałeś numer telefonu albo alternatywny e-mail?

Pytanie pomocnicze również zostało zmienione,numeru telefonu nie pamiętam tzn nie wiem który użyłem,na alternatywny adres e-mail nie dostaje nowego hasła (Możliwe że też się nie zgadza).


RE: Włamanie - Symbian - 09-12-2011 20:35

Przed chwilą zgłosiłem sprawę na policję,mam nadzieję że coś z tym zrobią Wink


RE: Włamanie - marcel_kk - 10-12-2011 04:02

(09-12-2011 20:35)Symbian napisał(a):  Przed chwilą zgłosiłem sprawę na policję,mam nadzieję że coś z tym zrobią Wink

Tradycyjnie uznają to za "Małą szkodliwość społeczną"
Sprawa zostanie odłożona ad acta.


RE: Włamanie - munio - 16-12-2011 19:22

na kazdej stronie trzeba miec inny login haslo
a paypala nie mozna podwac byle komu
trzeba sie zabezpieczac