Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Płaci ] PTCBox.com - nowy król serwisów PTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ Płaci ] PTCBox.com - nowy król serwisów PTC (/Temat-Placi-PTCBox-com-nowy-krol-serwisow-PTC-46918)

Strony: 1 2 3 4 5


[ Płaci ] PTCBox.com - nowy król serwisów PTC - macgre - 08-12-2011 07:55

Witam.
Przedstawiam Wam nowego buxa stworzonego przez ludzi z Matrixmails.
Jeśli już Wam to coś mówi to tu jest link do zapisu:

Najlepszy bux jaki do tej pory stworzono.

To zaufana firma, a bux jest zarejestrowany w Anglii i podlega prawu UE.
Wystartował 02.12 i jeszcze nie wszystko mają gotowe (pre-launch) ale warto już teraz się zapisać bo najprawdopodobniej wyrasta nam silny gracz na PTC arenie.

Oferują (opisuję to czego nie ma w tabeli):
  • Wypłaty natychmiastowe na PayPal i AlertPay
  • Pierwsze trzy wypłaty - mnimum 1$, późniejsze - 2$
  • Jeśli zdecydujemy się zainwestować w upgrade dają gwarancję zwrotu kosztów w czasie obowiązywania upgread'u. Dopłacają różnicę jeśli nasz balans będzie na minus.
  • Mamy możliwość czatu i wgląd w statystyki naszych poleconych w czasie rzeczywistym (czy jakiś inny bux ma taką opcję?)
  • Geotargeting, czyli wybór z którego kraju będą oglądający nasze reklamy. Mamy również możliwość wyboru ich wieku i płci. Dodatkowo jest opcja, że nasze reklamy będą oglądane w pierwszej kolejności przez świeżo zarejestrowanych użytkowników.
  • Oprócz standardowych możliwości upgread'u jest jeszcze 1026 innych. W zależności co komu potrzebne.
  • Profesjonalna, przejrzysta strona.

[Obrazek: ptcbox.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Wydaje mi się, że naprawdę warto Idea
Zapraszam do zapisu z linka:

http://www.ptcbox.com/?rid=6645

Dziękuję serdecznie.
Czysty:
http://www.ptcbox.com

Pozdrawiam
Grzegorz


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - patulsky1337 - 08-12-2011 12:09

bux? albo mi się wydaje albo zły dział...


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - macgre - 08-12-2011 12:26

Trochę bux, trochę Pay To Sign in więc sam nie wiem gdzie to powinno być. Przed chwilą zauważyłem też, że post w tym temacie już istnieje...Nie mam pojęcia dlaczego nie znalazła mi go wcześniej wyszukiwarka. Naprawdę wpisywałem na różne sposoby, duże litery ,małe, z com i bez com. Nie znajdowała nic!
Mam nadzieję, że moderatorzy to uwzględnią....


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - patulsky1337 - 08-12-2011 14:07

rejestruje sie z refa. moze jakis dowod wyplaty masz swoj?


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - macgre - 08-12-2011 14:24

Jestem w nim od wczoraj. Nie mam jeszcze swojej wypłaty, ale po necie już krążą pierwsze. Serwis jest w fazie pre-launch i klików jest mało więc na razie trzeba zbierać poleconych. Im wcześniej zaczniemy tym większe szanse. To naprawdę solidny i obiecujący serwis. Ja jestem skłonny zainwestować w niego jak go już w pełni uruchomią i będzie na 100% wypłacalny. To będzie moja pierwsza inwestycja nie licząc EasyHits. W końcu stracić nie stracę Wink

Napisz ID jak już potwierdzisz rejestracje. Dzięki
Zapraszam kolejne osoby

Dobrego!


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - blazej411 - 08-12-2011 16:53

zarejestrowany z refa Smile


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - okazja której szukasz ! Nie przegap tego ! - macgre - 09-12-2011 13:13

(08-12-2011 16:53)blazej411 napisał(a):  zarejestrowany z refa Smile

Dzięki Blazej.

Zapraszam kolejne osoby


RE: [ Nowy ] PTCBox.com - start serwisu ! Nie przegap tego ! - macgre - 14-12-2011 11:40

Kilka nowych informacji.
Miejsce strony ptcbox w alexa: (najcześciej odwiedzane)
[Obrazek: ptcboxtraffic.jpg]
Tylko kilka serwisów tego typu miało taki skok.

Otwarcie forum: 16 grudzień 2011
Oficjalny start serwisu: 1 stycznia 2012
Do 31.12 wszystkie wykupione u nich reklamy otrzymują podwojone wejścia. Kupujesz 100, otrzymujesz 200 wejść.

Spróbujcie sobie wyobrazić co by było gdybyście się zapisali do ClixSense gdy powstawał? Wystarczy trochę reklamy (wiem gdzie) i można zarobić.

Pozdrawiam


RE: [ Płaci ] PTCBox.com - start serwisu ! Nie przegap tego ! - macgre - 04-01-2012 01:50

No i wyklikałem.
Moja 1 wypłata w PTCBox
Mało (takie miniumum przy 3 pierwszych płatnościach), ale mam potwierdzenie wypłacalności serwisu.
Teraz pora na upgrade.


RE: [ Płaci ] PTCBox.com - start serwisu ! Nie przegap tego ! - macgre - 31-01-2012 02:16

Moja druga wypłata otrzymana 2 godz po zleceniu. Cieszy tym bardziej, że to pierwsze konkretne pieniądze z mojej "pracy" w necie Wink
Następne wypłaty będą większe.

[Obrazek: iiwypatawptcbox.png]

Uploaded with ImageShack.us