Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmiki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmiki. (/Temat-Rozwiazane-Filmiki-4688)



[Rozwiązane]Filmiki. - Chudy67 - 07-04-2010 09:25

Dziwny problem. Otóż większość filmików mi działa(kiedyś żaden nie działał ale zmieniłem coś w panelu sterowania i działa), ale napotkałem na filmiki które się pokazują ale nie grają. Wygląda to tak że odpalam filmik, pokazuje się ta cała ramka, pasek gdzie widać ile do końca filmiku ale nie ma obrazu... Tak trwa około 3-6sek. i komunikat głosowy. A że ja nie jestem taki lotny z angielskiego nie wiem co to za komunikat. Po tym komunikacie taki obraz już zostaje i nic się nie ładuje.

Mogę coś tutaj napisać po mojemu co tam mówią:
"This disconntact is curli a eneverbul." Mówią że nie jestem taki dobry z angielskiego ale coś takiego słyszę.


RE: Filmiki. - Mlody666 - 07-04-2010 09:31

(07-04-2010 09:25)Chudy67 napisał(a):  "This disconntact is curli a eneverbul." Mówią że nie jestem taki dobry z angielskiego ale coś takiego słyszę.

No może i słyszysz ale nie piszeszTongue A to są filmiki niedostępne dla europy - może je obejżeć tylko USA. Było na forum więc polecam wyszukiwarkę...


RE: Filmiki. - logos60 - 07-04-2010 09:32

Są to filmy dla użytkowników z U.S.A


RE: Filmiki. - mag1313 - 07-04-2010 09:33

komunikat mówi, że te filmiki nie są dostępne dla użutkowników z poza USA.
Są to filmiki bunnies, robosaga i trailery spidermana, supermana i władcy pierścieni


RE: Filmiki. - Chudy67 - 07-04-2010 09:37

hehe, okej okej, mój angielski nie jest doskonały powiedzmy ^^
Ale co do odpowiedzi mag1313, dwa filmiki bunnies mam obejrzane i mam PZT zarobione za nie..


RE: Filmiki. - SZAFI - 07-04-2010 11:28

Bo pewnie obladales przez Proxy


RE: Filmiki. - szulakaluble - 07-04-2010 12:04

(07-04-2010 11:28)SZAFI napisał(a):  Bo pewnie obladales przez Proxy

Myslisz ze jakby ogladał przez proxy to zakładał by ten temat tutaj?...
Ja tez mam obejrzane kroliki a zadnego proxy nie brałem, poprostu na poczatku mozna je było normalnie ogladac, dopiero pozniej załozyli blokade.


RE: Filmiki. - cinexik - 07-04-2010 14:13

JESLI CHCESZ JE OBEJRZEC MUSISZ:
(info. zaczerpniete z tematu na tym forum)
(pewnie nie dzialaja ci filmy BUNNIES, SPIDERMAN etc.)
-wchodzisz na filmik
-czekasz az bedzie gadala
-jak skonczy gadac nacisnij w prawym ( -> ) gornym ( ^ ) rogu My account
-odczekaj tyle ile trwa filmik (np jak trwa 2 minuty poczekaj troszke dluzej z kilkanascie sekund)
-nacisnij strzalke ( <- ) cofnij w wyszukiwarce (na gorze taka zielona)
-poczekaj az ta gosciowka bedzie gadala ze nie mozesz tego obejrzec
-po chwili pojawi sie Captcha - kod ktory trzeba przepisac Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Filmiki. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.