Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) (/Temat-Wolisz-dawac-czy-otrzymywac-prezenty-Co-dostaliscie-daliscie-na-mikolaja-46865)



Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) - Admin - 06-12-2011 22:47

Dziś mikołaj Smile wypowiedzcie się w ankiecie - wolicie otrzymywać czy dawać prezenty?Smile możecie dodać uzasadnienie oraz napisać co otrzymaliście lub daliście najbliższym na mikołaja Smile


RE: Wolisz dostawać czy brać ? Prezenty :) - adik0070 - 06-12-2011 23:03

Tak samo mi sprawia przyjemność dawanie jaki i branie.


RE: Wolisz dostawać czy brać ? Prezenty :) - Daminn - 06-12-2011 23:14

Dokładnie, fajnie jest coś dostać, ale również dać coś komuś co wywoła uśmiech Wink


RE: Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) - Karpik - 06-12-2011 23:23

Wiadomo, że dostać, ale radość obie rzeczy sprawiają.


RE: Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) - Tomek - 08-12-2011 13:28

dokładnie jak wszyscy powyżej: miło jest coś dostać tak samo jak wywołać czyjś usmiech


RE: Wolisz dawać czy otrzymywać prezenty ? Co dostaliście/daliście na mikołaja :) - Satan - 08-12-2011 16:52

Lubię otrzymywać i dawać prezenty Wink Na mikołajki dostałem troszku potrzebnej kaski i bana na ts ( Jerk ) a dałem kartę upominkową do Empika ;P