Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Take A Gift] [2] [Tomasz "Lipa" Lipnicki] Ile płyt nagrał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Takeagift Odpowiedzi (/Forum-Takeagift-Odpowiedzi-73)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Take A Gift] [2] [Tomasz "Lipa" Lipnicki] Ile płyt nagrał (/Temat-Odpowiedzi-Take-A-Gift-2-Tomasz-Lipa-Lipnicki-Ile-plyt-nagral-46861)



[Odpowiedzi Take A Gift] [2] [Tomasz "Lipa" Lipnicki] Ile płyt nagrał - gra11 - 06-12-2011 19:05

Cytat: Tomasz "Lipa" Lipnicki (ur. 26 sierpnia 1969 w Gdańsku) – polski muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.W 1986 wraz z Radosławem Zblewskim (perkusista) i Ireneuszem Mazurkiem (basista) tworzy zespół She. Formacja ta nagrała 2 płyty: Miejsce, którego wszyscy szukamy i anglojęzyczną Big city lights. W 1990 Lipnicki pojawił się krótkoterminowo w składzie zespołu Skawalker, którego liderem był Grzegorz Skawiński.Dwa lata później, po rozwiązaniu się She pojawił się na scenie ze swoim najbardziej znanym projektem, zespołem Illusion, założonym wraz z Jerzym Rutkowskim (gitarzysta) oraz Pawłem Herbashem (perkusista). Kilka miesięcy później do grupy dołączył Jarek Śmigiel (basista). W 1995 i 1996 Lipnicki był nominowany do nagrody Fryderyk '95, '96 w kategorii "wokalista roku". Nagrał z Illusion pięć płyt, w tym jedną koncertową. Zespół zakończył działalność w 1999.W 2000 zaprezentował swój kolejny projekt pod nazwą Lipali, który przekształcił się w zespół w stałym składzie: Tomasz Lipnicki, Adrian Kulik, Łukasz Jeleniewski pod koniec 2003.W 2003 pojawił się także w oficjalnym składzie Acid Drinkers i nagrał z tym zespołem płytę Rock Is Not Enough .... Uczestniczył ponadto w nagraniach zespołów Flapjack, Karmacoma, Ametria.

Ile płyt nagrał Lipnicki z zespołem Illusion?

pięć

Ile lat ma Tomasz Lipnicki?

42

Ile płyt nagrała formacja She?

dwie