Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Monitor LG W2243S - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Monitor LG W2243S (/Temat-Sprzedam-Monitor-LG-W2243S-46860)



[Sprzedam] Monitor LG W2243S - maryjan - 06-12-2011 18:43

Witam, mam do sprzedania monitor firmy LG, model W2243S (22 cale). Jest to bardzo dobry monitor o rozdzielczości FullHD (szersza specyfikacja tutaj: http://www.lg.com/pl/sprzet-komputerowy/monitory/LG-premium-W2243S-PF.jsp ).

Monitor jest w stanie idealnym, od chwili kupienia stoi na biurku. Został kupiony ok. roku temu w salonie Komputronika (jest jeszcze na gwarancji przez co najmniej rok). Na życzenie mogę zrobić zdjęcia i je podesłać.

Cena: 370 zł (do negocjacji).

Kontakt: GG 10817561

Jestem z monitora zadowolony, jednak sprzedaję go, gdyż niemożliwym jest podłączenie go do konsoli PS3 bez konwertera.

Możliwość wystawienia aukcji na allegro.

Zachęcam do kupna!


RE: [Sprzedam] Monitor LG W2243S - Tech - 06-12-2011 18:50

Źle skopiowałeś link do strony LG, więc nie działa.

PS. Jestem przekonany, że monitor da się bezproblemowo podłączyć do PS3 - wystarczy kupić zwykłą przejściówkę za 5zł na allegro..


RE: [Sprzedam] Monitor LG W2243S - maryjan - 06-12-2011 19:08

Już działa. Niestety, monitor ma tylko wyjście D-Sub. Nie ma możliwości podłączenia go bez konwertera (koszt ok 100 zł i jakość obrazu do dupy) do PS3 (sprawdzałem na wielu stronach)


RE: [Sprzedam] Monitor LG W2243S - Tech - 06-12-2011 19:34

Hm, no tak poczytałem o ps3 i rzeczywiście jest tak jak mówiłeś. Ja sam mam xboxa i po podłączeniu go do starego monitora crt z VGA wszystko działało. Sry za wprowadzenie w błąd.