Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Royal Canin - karma dla któw lub psów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Royal Canin - karma dla któw lub psów (/Temat-Royal-Canin-karma-dla-ktow-lub-psow-4680)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Royal Canin - karma dla któw lub psów - a.norbi.a - 06-04-2010 21:40

Bezpłatne próbki karm dla kotów lub psów. Wystarczy zarejsstrować się na tej stronie i zamówić bezpłatną próbkę.

Próbki karmy dla kotów zamówiłem 10.03.10. Zostały one wysłane 12.03.10, a otrzymałem je 17.03.10. W przesyłce znajdowały się dwie saszetki karmy po 60 g, list oraz dwie książeczki o żywieniu kotów (karmami RoyalCanin Smile).

[Obrazek: 1006041.th.jpg]
[Obrazek: 1006045i.th.jpg]

Karma kotom smakowała, ale Royal Canin to jedna z najlepszych (i najdroższych Smile) karm.

Jest to karma Indoor 27
Dane kota miałem uzupełnione następująco:
Rasa: inna rasa
Sierść: półdługowłosy
Sylwetka: waga prawidłowa
Płeć: kocur
Tryb życia: przebywa wyłącznie w domu


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - sznikers99 - 07-04-2010 05:42

sprawdze


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - kristoveer - 11-04-2010 11:04

A gdzie na tej stronie jest możliwość zamówienia bezpłatnej próbki? Bo ja tam nic takiego nie widzę Tongue


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - a.norbi.a - 11-04-2010 18:46

Musisz na tej stronie dodać psa/kota, wypełniając jego dane. Gdy wejdziesz na tego psa/kota to masz tam na dole ramkę "Nasza sugestia" - znajduje się w niej nazwa karmy, a obok niej powinien znajdować się napis 'Zamów próbkę'. Jeśli go nie będzie to spróbuj zmienić dane zwierzaka, aby zmieniła się proponowana karma - np. u mnie gdy dałem jako tryb życia - "ma możliwość wychodzenia z domu" nie można było zamówić próbek, jednak gdy zmieniłem na "przebywa wyłącznie w domu" sugerowana karma zmieniła się na Indoor 27 i można było zamówić jej próbki Smile


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - VonValiar - 21-04-2010 11:40

LECI +

Karma doszła (2 torebki)
Mój kot tak to wrzera że chyba kupie mu takie na prawdę Big Grin


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - adamsonm - 21-04-2010 17:36

ile czekałeś, bo ja już 2 tygodnie i nic nie ma, z WB przyszedł już linux a to nie Sad


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - VonValiar - 21-04-2010 19:30

Czekałem z 3-6 tyg już nie pamiętam


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - rafti - 24-04-2010 09:30

Ja czekalem okolo 2 tyg leci repucik Smile wlasnie zamawiam kolejna Smile i rejestruje cala rodzine bo kotka wciaga az sie uszy trzesa Smile


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - Buzon93 - 24-04-2010 11:04

Ehh napiszcie co macie ustawione bo ja nie mogę nic zamówić, dzięki Smile


RE: Royal Canin - karma dla któw lub psów - a.norbi.a - 24-04-2010 17:17

Ja mam ustawione tak:
Rasa: inna rasa
Sierść: półdługowłosy
Sylwetka: waga prawidłowa
Płeć: kocur
Tryb życia: przebywa wyłącznie w domu