Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ludzie serio wysyłają te smsy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Ludzie serio wysyłają te smsy? (/Temat-Ludzie-serio-wysylaja-te-smsy-46797)

Strony: 1 2


Ludzie serio wysyłają te smsy? - HardCoreSex - 05-12-2011 13:30

Bo z tego co się orientuje, haczyk sharecash'u polega na tym że ktoś aby pobrać plik musi wypełnić antkiete, a na koniec ten ankiety wysłać smsa.
Dziwne to dla mnie że ktoś w ogóle na tym zarabia..


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - Maxwello - 05-12-2011 14:27

Nie wszystkie ankiety wymagają wysłania SMSa. Niektóre kraje mają darmowe ankiety, subskrypcje e-mail, rejestracje na stronach itp.
Aktualnie Polska ma same płatne (SMS), z tego co się orientuje.


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - lebshot - 05-12-2011 22:41

Tak, ludzie wysyłają smsy a podają nawet numery swoich kart bankowych czy jakoś tak Smile


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - michal2612 - 05-12-2011 22:48

Jeżeli masz coś czego nigdzie indziej nie ma to człowiek nawet poda adres zamieszkania żeby to dostać, tym bardziej wyśle smsa


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - malpa2 - 06-12-2011 10:16

Oj wysyłają wysyłają Smile
A raczej nie tyle wysyłają co np. na Firecash muszą podać swój numer komórki, żeby dostać sms z PINem. Wpisują PIN i pobieranie się odblokowuje Wink


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - Killer - 06-12-2011 10:22

oczywiście że tak, po prostu w polsce każdy oszczędza na czym się da i ze złotówki zrobiłby drut na 100 metrów. W innych krajach wysyłają te smsy niczym moher dotacje na radio maryja.


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - HardCoreSex - 06-12-2011 12:03

Killer, cenna wskazówka.
Dziękuje wam za odpowiedzi.

Widać że do Share Casha trzeba mieć głowe w przeciwieństwie do FileSonica i.t.d


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - Por2010 - 07-12-2011 20:33

no tak ale na SC o wiele więcej zarobisz niż na takim FS


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - Tomek - 13-12-2011 21:48

tylko w polsce i podobnych państach są smsy do wysyłanie itp. Mój brat który obecnie jest w belgii sprawdził mi to i u niego była oferta w ktorej tylko musiał wpisac maila do subskrypcji i kliknąc w jakiś link aktywacyjny. dostałem za 0,40 $


RE: Ludzie serio wysyłają te smsy? - Maxwello - 14-12-2011 13:52

(13-12-2011 21:48)Tomek napisał(a):  tylko w polsce i podobnych państach są smsy do wysyłanie itp. Mój brat który obecnie jest w belgii sprawdził mi to i u niego była oferta w ktorej tylko musiał wpisac maila do subskrypcji i kliknąc w jakiś link aktywacyjny. dostałem za 0,40 $

Takich krajów niestety jest bardzo mało. Poza tym nawet tam te oferty mogą się pojawić a nie muszą.