Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Program do oglądania filmów. Co wy na to?? (/Temat-Rozwiazane-Program-do-ogladania-filmow-Co-wy-na-to-4676)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Kicha - 06-04-2010 21:09

Sekundke temu wpadlem na pomysl napisania programu do ogladania filmow. Opieral by on sie na taskerze i narzedziu adobe readera ktory czyta z obrazkow. Czy jest mozliwe napisanie tekiego porgramu? I czy bylby on legalny?
MAm nawet pomysly jak to moze wygladac... W glowie mam juz rozrysowane ^^


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Magnus - 06-04-2010 21:21

Ale kody captcha ? ten program nie obejmie tego ;p


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Kicha - 06-04-2010 21:23

Czemu mialby nie objac


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Magnus - 06-04-2010 21:25

No to jak zrobisz aby automatycznie wypełniał kod captcha z obrazka przepisał kod ? Smile bo nie czaje jak by miał to robić Big Grin


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Kicha - 06-04-2010 21:28

jutro wytlumacze... Smile bardzo latwo


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - kura - 06-04-2010 21:49

tak samo jak robią to programy do downloadu typu jdownloader etc Tongue


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - rj7rad - 06-04-2010 21:51

Wydaje mi się, że byłby ban. Tak samo na Rostockach zabronione są programy uzupełniające kod.


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Kicha - 07-04-2010 13:34

Ale takiego czegos nie wykryjesz... Zreszta ten program nie czytal by automatycznie tak odrazu a musialby przeskanowac ten obrazek z captcha
Jeszcze dzis jak uda mi sie zdobyc ten program do czytania obrazkow to przetestuje po koleji czy dobrze mysle. I czy jestem na dobrej drodze...


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - cinexik - 07-04-2010 14:18

na pewno nie jest on legalny.
po to są te filmy, zeby kazdy je ogladal i cos z niego wyniosl, wtedy jak najwiecej osob bedzie placilo mi za te filmy.
dlatego tez nie moga sobie pozwolic na programy ktore beda same je ogladac (dlatego m.in. jest CaptchaSmile)


RE: Program do oglądania filmów. Co wy na to?? - Kicha - 07-04-2010 14:22

Ja to wiem Smile Zobaczymy czy to wogule wypali, a zaraz pierwszy test