Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gran Turismo 5 problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Gran Turismo 5 problem (/Temat-Gran-Turismo-5-problem-46726)



Gran Turismo 5 problem - Dramer - 03-12-2011 22:44

Mam problem z Gran Turismo 5 gdy gram na oryginalnym padzie wszystko jest ok ale gdy chce zagrać we 2 osoby i podłączam pada przewodowego ( nie oryginalnego, sprawdzony działa w innych grach) normalnie wybieram auto i jak zaczyna się wyścig to nic nie działa. To samo z kierownicą normalnie latam po menu w grze i w konsoli ale ścigać się nie mogę. O co chodzi ???


RE: Gran Turismo 5 problem - DDK - 03-12-2011 22:57

Również tak mam. Nie oryginalne pady chyba nie działają ;p Jedyne wyjście to dokupić oryginalnego dualshocka


RE: Gran Turismo 5 problem - Dramer - 03-12-2011 23:12

Tu nawet nie chodzi o pada ale o kierownice dużo fajniej się gra na kierownicy


RE: Gran Turismo 5 problem - DDK - 04-12-2011 10:33

Zapewne kierownice też wykrywa jako nie oryginalne urządzenie, więc jedynym wyjściem będzie kupienie logitecha za ~300zł


RE: Gran Turismo 5 problem - Bolt - 04-12-2011 20:45

lub 150-200 za tansza. Ale jepp gral na nieoryginalnej i smigalo, moze update cos zjebal.


RE: Gran Turismo 5 problem - Dramer - 05-12-2011 17:30

możliwe, po kupieniu czekałem 11 godzin pobierałem aktualizacje :/


RE: Gran Turismo 5 problem - Bolt - 05-12-2011 21:14

Ja mam logitecha driving force gt więc ci nie pomogę, bo to dedykowana kiera więc śmiga równo aż miło. Prawdziwa zabawa z grą zaczyna się z kierownicą. 300 to sporo za kierkę ale na serio fajnie, na razie nie gram bo nie mam warunków ale jak raz przytachałem stół z kuchni podczepiłem kiere to jak w kokpicie Big Grin


RE: Gran Turismo 5 problem - Dramer - 06-12-2011 16:25

chyba kupie kierownice dedykowaną


RE: Gran Turismo 5 problem - visaj - 24-09-2012 10:15

WITAM !
Jestem tutaj nowy przed chwilką się zarejestrowałem a mam dość ciekawy i bardzo wnerwiający problem a mianowicie:
Obecnie jeżdżę wyścig wytrzymałościowy Nurburgring 24h i mam przejechane 21 h i 31 minut. ... Trzeba było już się kłaść spać więc wyścig zawiesiłem wszystko było ok. Normalnie giere wyłączyłem i konsole także. dwa dni później czyli DZISIAJ włączam konsole, włączam giere wznawiam wyścig i .... mam przejechane 24 h 00 min. 00 sek. mój samochód normalnie wjeżdża na pit-stop. Zatwierdzam tankowanie i ... NIC SIĘ NIE DZIEJE !!! kompletnie nic. wszyscy jeżdżą wjeżdżają/wyjeżdżają z pit-stopa a mój dekiel stoi i nic nie mogę zrobić.
Wie ktoś co z tym zrobić?
Miał ktoś taki wałek?
Jakoś nie widzi mi się zaczynanie tego samego wyścigu jeszcze raz prędzej gt5 sprzedam.
Z góry dzięki za pomoc.


RE: Gran Turismo 5 problem - Sony_st - 25-09-2012 14:41

Co do Waszego problemu z padem, kupowałem pada na allegro nieoryginalny, bezprzewodowy, mam taki niby pendrive podpinany do usb ps3 zeby byl bezprzewodowy i jak gram we dwoch dziala normalnie w GranTurismo 5, może masz coś w ustawieniach