Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Take A Gift] [3] [Bill Kazmaier] Jaką barierę w wyciskaniu przekroczyl ja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Takeagift Odpowiedzi (/Forum-Takeagift-Odpowiedzi-73)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Take A Gift] [3] [Bill Kazmaier] Jaką barierę w wyciskaniu przekroczyl ja (/Temat-Odpowiedzi-Take-A-Gift-3-Bill-Kazmaier-Jaka-bariere-w-wyciskaniu-przekroczyl-ja-46554)



[Odpowiedzi Take A Gift] [3] [Bill Kazmaier] Jaką barierę w wyciskaniu przekroczyl ja - gra11 - 30-11-2011 07:14

Cytat: Bill Kazmaier, pseudonim Kaz (ur. 30 grudnia 1953, Burlington, Wisconsin) – amerykański zawodnik futbolu amerykańskiego, trójboista siłowy, wrestler i strongman. Najlepszy amerykański strongman w historii tego sportu. Mistrz Świata Strongman w latach 1980, 1981, 1982. Drużynowy Mistrz Świata Par Strongman w 1988. Bill Kazmaier zawsze był dużym dzieckiem. Trenował pchnięcie kulą i bieg na 100 m. Doskonale grał w szkolnej drużynie futbolu amerykańskiego w Burlington High School, a następnie w University of Wisconsin-Madison.Przerwał studia i zajął się trójbójem siłowym. W 1979 r. zdobył mistrzostwo USA i mistrzostwo świata IPF w trójboju siłowym. W 1983 r. zdobył ponownie mistrzostwo świata. Był pierwszym człowiekiem, który w wyciskaniu przekroczył barierę 300 kg. W latach 80. i na początku lat 90. zajmował się wrestlingiem.Po zakończeniu czynnego udziału w sporcie prowadził firmę, która zajmowała się dystrybucją sprzętu siłowego oraz utworzył siłownię w mieście Auburn (Alabama), którą zamknął w 2005 r. Następnie otworzył siłownię w mieście Opelika.Od kilku lat jest komentatorem zawodów siłaczy, w tym Mistrzostw Świata Strongman.

Jaką barierę w wyciskaniu przekroczyl jako pierwszy?

300 kg

W którym roku zamknął siłownię w mieście Auburn?

w 2005

W którym roku urodził się Bill?

w 1953