Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program dla uploaderów HellShare.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program dla uploaderów HellShare.pl (/Temat-Program-dla-uploaderow-HellShare-pl-46525)



Program dla uploaderów HellShare.pl - iqdaemoncz - 29-11-2011 16:11

Witam,

znalazłem ciekawą ofertę serwera Hellshare.pl. Informacje ze strony http://www.hellshare.pl/zarob
  • Za każde pobranie pliku otrzymuje uploader 5% wartośći pliku
    Przykłady:
    Za 1 pobranie 2 GB pliku otrzymuje uploader 100 punktów kredytowych. Te punkty może wykorzystać na pobieranie lub w momencie kiedy ich nazbiera 9 000, zamienić je na pieniądze systemem 9 000 punktów kredytowych = 11 zł.
  • Za 1 000 pobrań 2 GB pliku otrzymuje uploader 122 zł
  • Wypłaty już od 11 zł i to w złotówkach, bez umowy na papierze i do drugiego dnia od złożenia wniosku o wypłatę
  • Za polecenie nowego uploadera otrzymuje osoba polecająca przez okres jednego miesiąca identyczną prowizję jaką uzyska osoba polecona

Znalazłem screenshot pokazujący zarobki. Wiadomo, chyba nie można oczekiwać takich zarobków w ciągu tygodnia ale i tak są bardzo interesujące.

Według mnie ta oferta wygłada za... Big Grin Co o tym myślicie?

Pozdro


RE: Program dla uploaderów HellShare.pl - pr3tor - 29-11-2011 17:24

a może ściągać twoje pliki jedna osoba?? i bedą naliczane punkty?


RE: Program dla uploaderów HellShare.pl - iqdaemoncz - 29-11-2011 23:34

Według informacji od administratora to tak jest. Jeżeli mam uploadowano 1 000 plików, to jeden człowiek może pobrać wszystkich 1 000 plików i ja za to otrzymam punkty, czy raczej pieniądze.

(29-11-2011 17:24)pr3tor napisał(a):  a może ściągać twoje pliki jedna osoba?? i bedą naliczane punkty?



RE: Program dla uploaderów HellShare.pl - barteek_93 - 31-01-2012 16:11

aktualnie dla mnie najlepszy host


RE: Program dla uploaderów HellShare.pl - scofi16 - 01-02-2012 11:26

Ponoć od dzisiaj ma być zablokowany upload z Francji, Hiszpanii i Niemiec a większość polaków ma tam konta shellowe więc jak to prawda to można albo szukać shella w innym kraju, albo dać sobie spokój z uploadem i poczekać aż nowy hosting się urodzi ;]