Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! (/Temat-CentrumReklamy-com-Najstarszy-i-Najlepszy-Serwis-w-Polsce-46462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - xardas1020 - 24-07-2014 22:06

(24-07-2014 20:44)MoveR28 napisał(a):  OK, czytałeś chociaż to co pisał na szuwim?
Wiem, że zawalił w huk ten serwis, ale idę o zakład, że pewnie nikt z tego forum nie wyszedł by z takiej zapaści... pisał już nawet o braniu pożyczki 3-krornie większej od kredytu hipotecznego. Mówię to nie jest ok, ale też nikt nie chciał by być w jego sytuacji.

nie czytałem nawet tam mnie nie ma
skoro sobie nie radzi to po co bierze się za coś co go przerasta
w otc przestał wypłacać i siostrę otworzył którą teraz sprzedaje, sam się gubi w tym wszystkim
lepiej by wypłacił co winien ludziom ( wielu co wpłaciło w clixtiers pozakładało spór na pp i mają rację niech walczą o swoje ) i zakończy to bo go to przerasta


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - mks22 - 25-07-2014 06:44

Święte słowa - powinien się raz na zawsze wycofać ze świata PTC/GPTR.


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - xardas1020 - 25-07-2014 07:06

(25-07-2014 06:44)mks22 napisał(a):  Święte słowa - powinien się raz na zawsze wycofać ze świata PTC/GPTR.

przeglądałem wczoraj specjalnie historię paypal by zobaczyć czy również mogę założyć spór bo inwestowałem wszystko ze swoich własnych pieniędzy i
wpłacając do ptc pierwsze płaciłem na adnox, potem chyba konto żony właściciela ( what de fack ?) a na koniec jeszcze jakaś firma chyba z honolulu ....

jeśli ma chodź krztę honoru i godności to sprzeda, da w dzierżawę i wycofa się z tych projektów, jeśli tego nie ma to będzie dalej jak jest i ludzie zaczną odchodzić i ani MrocznyKill ani inni nikogo nie sprowadzą

ktoś tu pisał o kredycie - chyba z ludzkich pieniędzy które zarobił a nie wypłacił już ten kredyt spłacił, no chyba że w polskich stronach też jest podobna sytuacja i z pieniędzy z tych stron porobi wypłaty w polskich ...
niekompetencja, kpiny z ludzi którzy wpłacali bo zobaczyli, że to pampers
mnie wystarczyła sytuacja z ptc i w clixtiers nie wpłaciłem złamanego grosza, współczuję tym co wierzyli w banialuki pampers jakie to cudo clixtiers, nie połączone z ptc, że nie doprowadzili do takiej sytuacji i jak pokorne cielęta pędzone na rzeź wpłacały na clixtiers

pozostaje pogratulować wielu naiwności


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - MoveR28 - 25-07-2014 08:08

Poczytaj chociaż sobie owy temat : http://www.szuwi.com/topic/94526-ptcsolutioncom-uwagi-opinie/page-3


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - marcel_kk - 25-07-2014 19:14

Dzisiejsza wypłata z Centrum Reklamy:
[Obrazek: 143knrq.jpg]


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - MoveR28 - 25-07-2014 20:48

W Polce płaci, ja wczoraj dostałem z ZielonegoMaila 17.60 Big Grin


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - MrocznyKILL - 25-07-2014 21:04

W Polsce szło mu zwyczajnej nie najgorzej do czasu aż nie zaczął kariery ogólnoświatowej i zaniedbał polskie serwisy. Teraz będzie mógł znów się w 100% skupić na polskich. Więc co do Adnoxów mam jakoś dobre przeczucia weźmie się za nie chłop bo to jedyne co daje mu jakiś zysk Wink


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - xardas1020 - 25-07-2014 21:08

(25-07-2014 08:08)MoveR28 napisał(a):  Poczytaj chociaż sobie owy temat : http://www.szuwi.com/topic/94526-ptcsolutioncom-uwagi-opinie/page-3

wszedłem i widzę bełkot pampersa
z resztą ten bełkot to jest dokładnie to samo co niemowlak wali kilka razy na dzień właśnie w pampersa

jeśli ludzie wygrają założone spory to długi czas paypal będzie nieprzydatny dla niego dopóki nie zlikwiduje manka na nim i nie wyprowadzi stanu konta na 0, bo nawet jak nie ma środków na koncie to będzie rósł na nim minus w miarę oddawania ludziom ich pieniędzy

do tego wpisu z tego forum myślę, że już nie ma potrzeby dodawać nic więcej :


"Kiedyś dla mnie synonimem uczciwości było nazwisko- Głowacki.

Teraz jest to synonim złodzieja.



I wątpię żeby kiedykolwiek to się zmieniło.

To se ne wrati."

raz mu ludzie wybaczyli problemy ( też była rodzina, też ten sam bełkot) i ponad półroczne wypłaty z polskich stron, teraz po 2 razie stracił co najmniej zaufanie 80% ludzi
ci co pozostaną wielkiego dochodu mu nie przyniosą, a nowi do jego programów będą rzadkością jako przychodzący i zostający by "zarabiać"


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - MoveR28 - 25-07-2014 21:25

Co ciekawe na Centrum za premium można płacić na PP Big Grin


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - xardas1020 - 25-07-2014 21:30

(25-07-2014 21:25)MoveR28 napisał(a):  Co ciekawe na Centrum za premium można płacić na PP Big Grin

na razie można płacić, poczekaj co będzie po rozstrzygnięciu sporów na jego i żony kontach
zadać pytanie należy też do kogo należy konto paypal na które można zapłacić ???? być może jest to konto paypal kogoś z rodziny ? może kolegi ?