Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! (/Temat-CentrumReklamy-com-Najstarszy-i-Najlepszy-Serwis-w-Polsce-46462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - maciejrosa - 25-01-2013 01:43

otrzymalem wyplate 34 zł 66 gr


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - MrocznyKILL - 25-01-2013 05:32

(25-01-2013 01:43)maciejrosa napisał(a):  otrzymalem wyplate 34 zł 66 gr

Gratuluje wypłaty i również potwierdzam że serwis nadal wypłacalny. Dodatkowo średni dzienny zarobek utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Niestety jest też i minus czas oczekiwania na wypłatę jest bardzo długi... o wypłatę nie ma co się martwic ale trzeba mieć duuużo cierpliwości.


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - maciejrosa - 29-01-2013 01:53

tak jest ostatnio dlugo sie czeka na wypłate...ale pieniazki bankowo przychodza


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - maciejrosa - 04-04-2013 19:25

wyplata nr 3

[Obrazek: beztytuuxxi.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - sirsebek93 - 09-04-2013 11:51

A można wiedzieć ile czekaliście na te ostatnie wypłaty bo jestem zainteresowany ale nie wiem czy gra jest wart świeczkiSmile


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - maciejrosa - 09-04-2013 21:20

Dosyc dlugo czekalem na ostatnia wyplate dokladnie 63 dni poniewaz serwis ma problem z uzytkownikami ktorzy zakladaja lewe konta, niestety sa i tacy ludzie w tej Polsce ze zawsze im malo...


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - marcel_kk - 10-04-2013 03:44

Do tej pory jestem w Centrum Reklamy i Zielonym Mailu, od przeszło 2 lat,
serwisy polskie, tylko z miesiąca na miesiąc oczekiwanie na wypłatę coraz bardziej się wydłuża,
aktualnie czekam na wypłate w Zielonym Mailu od 70 dni, jest przede mną 200 osób.
Jak właściciel firmy Adnox nie weźmie sobie na serio realizacje
wypłat w jakimś sensownym czasie ( do 30 dni) to niestety te serwisy upadną
z braku chętnych, a byłaby to strata.


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - maciejrosa - 26-10-2013 16:02

Nadal istnieje i nadal placi zapraszam
Smile


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - marcel_kk - 26-10-2013 16:43

Płaci, ale ilość stron do wyklikania tak się drastycznie zmniejszyła,
że dziennie ledwo 8-10 gr idzie uciułać.
Ewidentnie widać, że właściciel Centrum Reklamy Aleksander Głowacki
niezbyt się przykłada do prowadzenia tego serwisu,
a tym samym ten biznes chyli się ku upadłości.


RE: CentrumReklamy.com Najstarszy i Najlepszy Serwis w Polsce! - Captain - 26-10-2013 20:29

Cytat:Serwis najstarszy w polsce i caly czas placacy minimum 30zł Smile wiekszosc powie ze duzo ale jak zaczniecie zarabiac to przekonacie sie ze nie jest trudno o minimum do wyplaty.
Ja również 'polecam' Smile

Zacząłem klikać we wrześniu 2012 roku. Uzbierałem już 22 złote. Jeszcze tylko 8zł i mogę wypłacać. Czyli kolejne pół roku.