Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile taki serwis zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Ile taki serwis zarabia (/Temat-Ile-taki-serwis-zarabia-46452)



Ile taki serwis zarabia - xBlackxK - 27-11-2011 17:58

Cześć, zawsze mnie zastanawiało ile tak naprawdę taki serwis jak FireCash zarabia na miesiąc, jak ktoś może określić to niech napiszeSmile


RE: Ile taki serwis zarabia - pr3tor - 27-11-2011 18:59

Nie twoja sprawa, Bambo!: )


RE: Ile taki serwis zarabia - munio - 27-11-2011 19:00

nalezalem kiedys do programu partnerskiego w novem i tam za rozne ankiety placono od 1 zl do bodajze 5pozostawienie nr tel itp
my tylko jakas tam czesc zarabiamy
na swoje wychodza ie boj sie nic Smile


RE: Ile taki serwis zarabia - xBlackxK - 27-11-2011 19:25

pr3tor - po pierwsze ostrzegam przed takimi użytkownikami, twój post nic nie wnosi więc nie pisz!!!
munio - na swoje na pewno wychodzą ale chciałbym tak z ciekawości wiedzieć czy dochodzą do kilkunastu tysiecy miesięcznieBig Grin


RE: Ile taki serwis zarabia - pr3tor - 27-11-2011 19:51

nie wnosi , bo pytanie również jest nie na miejscu. Jeśli naprawdę Cię interesuje ile FC zarabia, to napisz im PW i czekaj aż odpiszą. Po co robić dyskusje i snuć jakieś wyssane z palca przypuszczenia ile wyciągają? Pisz pw do nich i czekaj na odp. Tyle z mojej strony.


RE: Ile taki serwis zarabia - FireMedia - 27-11-2011 20:15

xBlackxK, serwisy typu FireCash zarabiają tyle na ile zapracują, przychód idzie na wypłaty(ok 60-65%), podatki(VAT,dochodowy), serwer, programiści, reszta jest dla założycieli. W gruncie rzeczy nie jest to w rzeczywistości tak piękne jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Poza tym teraz już żaden nowy serwis raczej nie ma szansy się wybić więc jeśli pytasz w celu założenia czegoś podobnego to po prostu radze, nie próbuj, za późno już Smile


RE: Ile taki serwis zarabia - Youtuber - 27-11-2011 20:28

Firecash każdy powie że się nie opłaca żeby nie mieć konkurencji


RE: Ile taki serwis zarabia - xBlackxK - 27-11-2011 20:32

pr3tor - nie zamierzam pisać na prywatne, bo jeśli będzie chciał firecash to odpowieSmile
FireCash - nie martw się nie zamierzam nic zakładać...
I ogólnie podziękuje ci za odpowiedz mimo że nie usłyszałem kwoty zaspokoiło to moją ciekawośćSmile)


RE: Ile taki serwis zarabia - Scoobyx - 27-11-2011 20:49

Też mi się wydaje, że to już za późno. Masę jest takich serwisów. Żeby teraz się wybić potrzeba naprawdę dużo poświęcenia i czasu Wink


RE: Ile taki serwis zarabia - Ty27mek - 27-11-2011 21:02

Tak samo jest jak z serwisami z nagrodami - lockerz - później takeagift, a po nim w Polsce fala portali z nagrodami, która już teraz nie istnieje, więc nie ma sensu zakładać nowych stron, bo i tak ludzie mają swoje sprawdzone, chyba, że załapią się dzieci, które zaczynają się w to bawić Smile