Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oficjalna aplikacja PlayStation - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Oficjalna aplikacja PlayStation (/Temat-Oficjalna-aplikacja-PlayStation-46364)



Oficjalna aplikacja PlayStation - Coristo - 25-11-2011 15:57

[Obrazek: androidiphoneplaystatio.jpg]

Teraz możesz wziąć ze sobą niesamowity świat PlayStation, gdziekolwiek będziesz.


Odwiedź serwis iTunes lub usługę Android Market, aby pobrać oficjalną aplikację PlayStation. Potem będzie już z górki: zaloguj się za pomocą identyfikatora logowania PlayStation Network. Jeżeli nie masz konta PlayStation Network, możesz je założyć pod adresem eu.playstation.com/registration.

* Sprawdź listę trofeów PlayStation Network, bądź na bieżąco z postępami znajomych w grach i ich statusem online.
* Odkryj magię najnowszych gier, poznaj najświeższe wiadomości i zobacz sprzęt dla twojego systemu PlayStation 3, PlayStation 2 i PSP.
* Poczytaj najnowsze ogłoszenia na Blogu PlayStation.

W My PSN (Moje PSN):
- Możliwość sortowania znajomych z PlayStation Network wg ich stanu online oraz filtrowania ich wg obecności.
- Wyszukiwanie znajomych z PlayStation Network.
- Wyświetlanie szczegółowych informacji o konkretnym trofeum i porównywanie ich ze znajomymi z PlayStation Network.

W News & Blog (Wiadomości i blog):
- Wyświetlanie komentarzy i ocenianie wpisów w PlayStation.Blog.
- Komentowanie wpisów w trybie pionowym i poziomym.

W Share & Discuss (Udostępniaj i dyskutuj):
- Wyświetlanie aktualizacji PlayStation w serwisie Facebook, a także "lubienie", udostępnianie i komentowanie aktualizacji.
- Wyświetlanie aktualizacji PlayStation w serwisie Twitter, możliwość śledzenia, ponownego przesyłania wpisów i odpowiadania.
- Wyświetlanie i udostępnianie filmów PlayStation w serwisie YouTube.

[Obrazek: 92198185737267777013.png]

Uwaga:

* Oficjalna aplikacja PlayStation jest kompatybilna z urządzeniami iPhone i iPod Touch (system OS 4 lub nowszy) lub urządzeniami wyposażonymi w system Android (wersja 1.6 lub nowsza), za wyjątkiem telefonu Sony Ericsson Xperia X10 mini.
*Źródło: pl.playstation.com*



RE: Oficjalna aplikacja PlayStation - Bolt - 25-11-2011 16:09

Fajna sprawa, nie ma to jak być na screenie Big Grin Mnie niestety to nie dotyczy bo nie mam fona z androidem ale ogółem niezły gadżet


RE: Oficjalna aplikacja PlayStation - Coristo - 25-11-2011 16:59

(25-11-2011 16:09)Bolt napisał(a):  Fajna sprawa, nie ma to jak być na screenie Big Grin Mnie niestety to nie dotyczy bo nie mam fona z androidem ale ogółem niezły gadżet

Akurat nie da się bez Ciebie, bo cały czas jesteś ^^


RE: Oficjalna aplikacja PlayStation - Bolt - 25-11-2011 22:07

Haha bez przesady, w tygodniu rzadko goszczę ale piątek, sobota, niedziela sporo