Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak wymienic PTZ na nagrody ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak wymienic PTZ na nagrody ? (/Temat-Rozwiazane-Jak-wymienic-PTZ-na-nagrody-4625)



[Rozwiązane]Jak wymienic PTZ na nagrody ? - MiSiaczek1412 - 06-04-2010 11:15

Tak jak w pytaniu... Chciałabym już wymienić ale w nagrodach wszędzie pisze "More soon" ... Ktoś pomoże ?


RE: Jak wymienic PTZ na nagrody ? - Lubelak - 06-04-2010 11:18

czekaj na restock
liczę na +
restock będzie po 13 kwietnia jeśli zbierzesz 200ptz


RE: Jak wymienic PTZ na nagrody ? - MiSiaczek1412 - 06-04-2010 11:23

A mozesz mi wyjaśnic cos dokłdniej z tym restockiem? Po co, na co, co i jak Big Grin ? Bo ja kompletnie zielona jestem...


RE: Jak wymienic PTZ na nagrody ? - Lilwee - 06-04-2010 11:26

Restock to dostawa nagród w dziale Redeem.
Daty oraz godziny restock`ów zazwyczaj są podawane kilkanaście godzin przed ich rozpoczęciem ale zdarza się tak, że nawet nie są wcale podawane. Restock'i zazwyczaj są pod koniec miesiąca.
Nagrody znikają bardzo szybko więc trzeba mieć refleks i przede wszystkim dużo szczęścia.


RE: Jak wymienic PTZ na nagrody ? - BartuS - 06-04-2010 11:29

Restock - Uzupełnienie nagród w najmniej spodziewanym momencie. Nagrody na restocku rozchodzą się jak barszcz. Ok. 10sek i brak nagród.


RE: Jak wymienic PTZ na nagrody ? - MiSiaczek1412 - 06-04-2010 11:30

dzięki wielkie za pomoc Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jak wymienic PTZ na nagrody ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.