Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? (/Temat-Moj-film-zostal-oflagowany-Jak-temu-zaradzic-46204)

Strony: 1 2


Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - mr.crow90 - 21-11-2011 14:32

Mój film został oflagowany, zrobiłem go od początku do końca samemu, miałem w opisie tylko link do bloga. Czy jest jakaś możliwość, żeby go przywrócić?


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - krystian23 - 21-11-2011 14:38

Tak możesz napisac do yt :

"Zarabiałem sobie na naiwnych ludziach fejkiem a potem ktos mi pobral , wkurzyl sie i go sflagowal!
Blagam przywróccie mi go bo chce miec na chleb Sad "


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Bolt - 21-11-2011 14:53

j/w, yt może ci dodatkowo dać bana więc daruj sobie pisanie do nich. Na flage nic nie zaradzisz, szukaj może ktoś pobrał i wrzucił twój film na twoje konto, nie bądź mu dłużny i też oflaguj. Albo olej. Innej opcji nie ma


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - lebshot - 21-11-2011 20:14

Im więcej wyświetleń, lików, favortitów posiada filmik tym ciężej go ściągnąć.
Mam filmik z którego mam 150 pobrań może trochę więcej, i ma teraz 8k viewsów i na YT jest 1,5 miesiąca i nie mogą go sflagować Smile
Ofc. fake plik


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Magnus - 21-11-2011 21:20

@mr.crow90 Bądź na to przygotowany jeśli będziesz dawać fake pliki na blogu lub w opisie bezpośrednio do pobrania ,ludzie będą flagować inaczej youtube utonie w FAKE'ach i tak dużo tego jest ... Smile


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Yanke$ - 23-11-2011 14:44

(21-11-2011 20:14)lebshot napisał(a):  Im więcej wyświetleń, lików, favortitów posiada filmik tym ciężej go ściągnąć.
Mam filmik z którego mam 150 pobrań może trochę więcej, i ma teraz 8k viewsów i na YT jest 1,5 miesiąca i nie mogą go sflagować Smile
Ofc. fake plik

daj link do filmiku przekonamy się Big Grin

a tak co do tematu poszukaj w googlach jest dobry poradnik nt. unikania flagowania.


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - munio - 23-11-2011 18:04

powinni was wsadzic za oszukancze pliki ktore zamieszczacie
dziwne ze admini firecash szy innych uploadow nic z tym nie robia

no tak zapomnialem, liczy sie zysk !!!


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - pitfromhell - 23-11-2011 18:07

(23-11-2011 18:04)munio napisał(a):  powinni was wsadzic za oszukancze pliki ktore zamieszczacie
dziwne ze admini firecash szy innych uploadow nic z tym nie robia

no tak zapomnialem, liczy sie zysk !!!

Nie sraj ogniem


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Bolt - 23-11-2011 18:45

No tak, sam nie umiesz zarobić to życz źle innym. Ja też mam problem z tym a jakoś mi nie śpieszno pakować zarabiających za kratki.


RE: Mój film został oflagowany. Jak temu zaradzić? - Magnus - 23-11-2011 21:17

Munio ogarnij Smile