Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo (/Temat-Lunarlandbux-com-dla-10-tys-uzytkownikow-PREMIUM-za-darmo-46196)



Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo - skowroniek - 21-11-2011 05:35

Witam,
chcę wam przedstawić nowy bux i tu mnie dziwi jedno, jest świeży, a ma tyle użytkowników i co dziwne sporo wypłat w "proof", ale mniejsza o większość, jestem bliski wypłaty, a jutro kupuje lepsze konto, więc zobaczę czy warto, ale myślę, że tak, co prawda biorąc pod uwagę obliczenia matematyczne i to skąd admin miałby brać pieniądze to wtedy jest podejrzliwe, ale w gruncie rzeczy, nieraz korzystałem z takich buxów i wzbogaciłem się o 5 do 30$ czego nie żałowałem. :]

Mianowicie na wstępie mówię, że trzeba zainwestować aby wypłacić.

dowód wypłaty:
[Obrazek: 20111120690909f823562cc958f500542cba9b74.jpg]

- dostajemy 2$ na poleconych lub reklamę, trudno kupić 4 poleconych za to, ponieważ jak jakiś nowy user się już pojawi to po sekundach jest kupowany, więc wyścig o poleconych jest ciągle, mi się udało kupić 1 i jak narazie z tego się ciesze, xF
- do 10 tysięcy użytkowników konto premium za darmo,
- to $0.02 za klik i za poleconego tak samo w przypadku oczywiście konta ulitamte (cena 11$), konto standard i premium też zadowalają,
- natychmiastowe wypłaty,
- 3 LETNIA SUBSKRYPCJA (dziwne) :]

I jeśli to dla Was nie jest problem, proszę wspomóżcie mnie i zarejestrujcie się z mojego ref-linka. :> Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

http://www.lunarlandbux.com

Znalazłem trochę informacji o tym buxie na forach anglojęzycznych i nigdzie nie dostrzegłem negatywnych komentarzy, także polecam.


RE: Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo - Magnus - 21-11-2011 18:42

Przeczytaj regulamin.Post edytowany.


RE: Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo - CMRR - 21-11-2011 19:39

Czytaj trochę, żeby wypłacić trzeba najpierw zainwestować ( w tym przypadku zwracają 200% zainwestowanych $)


Lunarlandbux.com dla 10 tyś. użytkowników PREMIUM za darmo - DDK - 05-08-2012 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.