Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. (/Temat-Dosc-sporo-pytan-o-prizers-pl-dla-ekspertow-w-odpowiadaniu-xD-46167)



Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - patulsky1337 - 20-11-2011 15:39

Witam, zarejestrowalem sie na stronie prizers.pl. Serwis wydaje sie udany ale mam troche pytan co do niego.

1. Czy jesli uzbieram powiedzmy punktow na pendrive'a ( kosztuje 50 pkt) to juz moge te punkty na niego wymienic? mam ta nagrode juz zapewniana? Czy bedzie jakies losowanie?
2. Co prizers.pl ma z tego ze odpowiadam na jakies ankiety. mp3 rozumiem promuja artyste, ale jaki oni maja z tego zysk?
3. jak dostarczaja paczki? Poczta polska czy kurier?

Troche nie w temacie nie znalazlem dzialu pomoc ale w koncu to dyskusja nie? Big Grin

Za odpowiedzi rep plus.


RE: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - PokerStars1910 - 20-11-2011 15:42

1. Nie, musisz poczekać na tak zwane "rozdanie nagród", czyli restock. Wink
2. Oj, tego nie wiem, ale z ankiet zysku, tak jak mówisz - raczej nie mają. Co do MP3, to domyślam się, że artysta im płaci, a oni Jego utwór puszczają - chyba. Wink
3. Jak na razie po pierwszym restocku wszystkie nagrody szły kurierem - DHL.

PS. Istnieje dział - nieoficjalne forum prizers.pl, tam powinieneś napisać. Wink


RE: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - patulsky1337 - 20-11-2011 15:47

ok leci plus.
jescze jedno pytanie. jak juz bedzie restock to ta nagrode co wybralem dostaje napewno? czy losowanie miedzy osobami co ja wybraly?
i jescze jedno. Moge nagrode zamowic przed restockiem?


RE: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - PokerStars1910 - 20-11-2011 15:52

Niestety nagrody przed restockiem zamówić nie możesz. Restock polega na tym, że "kampisz" przed komputerem określony czas - prizers podaje przedział godzin w których restock będzie trwał. Przykładowo, na ostatnim restocku były to godziny 17 - 19. Z tego co pamiętam, o godzinie 18:01 pojawił się przycisk zamów nagrodę. Jeśli ktoś spóźnił się o minutę to owego przycisku już nie zastał.

Oznacza to więc, że liczy się po prostu szybkość, ale jeśli tylko będziesz uważnie na restock czekał, to nagrodę raczej wygrasz. Wink


RE: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - patulsky1337 - 20-11-2011 15:57

aha to o to chodzi XD dzieki juz wiem do zamkniecia!


RE: Dosc sporo pytan o prizers.pl- dla ekspertow w odpowiadaniu xD. - Admin - 20-11-2011 18:36

zamykam i przenoszę bo zły dział.