Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. (/Temat-Wupload-Wupload-will-officially-be-closing-its-affiliate-program-46094)

Strony: 1 2 3


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - kometix - 20-11-2011 10:20

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy wupload będzie wypłacał całą kasę jaką mam na koncie? Np. Mam 4$ i tyle mi wypłaci czy muszę dozbierać do 10$.


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - qele244 - 20-11-2011 11:35

A mnie ciekawi czy w te środe/czwartek bd ostatnia wypłata bo jesli tak to nie warto od jutra już upać


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - xPietrek - 20-11-2011 11:43

Wydaje mi się, że spowodowane jest to masową sprzedażą kont premium wupload na serwisach aukcyjnych, w bardzo niskich cenach...
Wystarczy zobaczyć choćby TUTAJ, w samej Polsce tyle kont premium jest sprzedawanych w bardzo niskich cenach, bywały aukcje, gdzie zostało sprzedane 800 kont. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale chyba sprzedający kupuje jedno konto za $9 i rozdziela na 1000. Z kontem premium wupload musi udostępnić najwyższą prędkość ściągania 1000 osobom, a mają z tego tylko $9. Ostatnio zaczęli banować takie konta (wiem, bo sam kupiłem takie na allegro). Nie opłaca się im to, muszą utrzymać serwery, jeszcze wypłacać użytkownikom, a główny dochód mieli z premium...


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - Lontek - 20-11-2011 13:07

Albo kradzione ;]


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - qele244 - 20-11-2011 13:37

(20-11-2011 13:07)Lontek napisał(a):  Albo kradzione ;]



to juz bardziej prawdopodobne Jerk2


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - masterex2 - 21-11-2011 21:05

(20-11-2011 09:15)Shens napisał(a):  jakie jeszcze strony naleza do Wupload? One tez przestana wyplacac po 28 ?


Z tego co mi wiadomo tylko wupload.

(20-11-2011 11:35)qele244 napisał(a):  A mnie ciekawi czy w te środe/czwartek bd ostatnia wypłata bo jesli tak to nie warto od jutra już upać


Do 28 Ci wypłacą. Gdzieś czytałem, że jak będziesz miał nawet 3$ to wyplacą.


(20-11-2011 13:07)Lontek napisał(a):  Albo kradzione ;]


Robią tak jak napisał Pietrek, tyle że nie dzielą na tyle osób Tongue


RE: Wupload - Wupload will officially be closing its affiliate program. - siweek - 21-11-2011 22:01

kiedy trzeba zlecić ostatniąa wypłatę?