Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zarabiasz przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na co zarabiasz przez internet? (/Temat-Na-co-zarabiasz-przez-internet-46091)



RE: Na co zarabiasz przez internet? - SexPistols - 29-04-2014 08:46

(29-04-2014 00:53)yahoo napisał(a):  
(15-04-2014 10:34)SexPistols napisał(a):  
(15-04-2014 08:55)RafalG napisał(a):  Mój cel to móc kiedy zyc tylko i wylacznie z pracy online!


A co, 5 tys miesięcznie nie starcza? Smile *sygnatura*
Łosi szukasz?

90% tutejszych użytkowników zarabia na naiwnych łosiach, patrząc po Twojej sygnaturce to Ty także (firesub), więc nie wiem skąd krytyka tego kolegiTongue.

Ja osobiście zarobki przez internet traktuje jako kieszonkowe, głównie dzięki temu mogę sobie pozwolić na jazdę autem, a nie śmierdzącą komunikacją miejskąBig Grin.

Może jakbyś nie był ignorantem i nie zakładał z góry, że każdy w internecie to mężczyzna to by się jakoś dało z Tobą dogadać.
Po drugie - chodziło mi raczej o to, że na forum o zarabianiu typ wstawia tak oczywistą ofertę z tekstem jakby miał nadzieję, że ktoś z nas się na to nabierze. No i oczywiście jego tekst o życiu tylko i wyłącznie z pracy online, to nie wiem jak wysoko mierzy, że mu 5tys nie starczy na życie Lol w pałacu chyba.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - yahoo - 29-04-2014 09:40

Sorki, ale zasada internetu mówi, że w internecie nie ma dziewczynBig Grin. Nie no, serio pomyłka Wink.

Uwierz mi, że na tym forum też jest sporo tumanów, oczywiście o wiele mniej naiwnych niż na innych forach, ale wchodzi tutaj dużo dzieciarni i/lub przegrywów, którzy zobaczą wypłaty niektórych po 30k i szukają tajemniczych sposobów na zarabianie. Więc zobaczą sygnaturkę tego kolesia i wejdąTongue.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - SexPistols - 29-04-2014 09:46

(29-04-2014 09:40)yahoo napisał(a):  Sorki, ale zasada internetu mówi, że w internecie nie ma dziewczynBig Grin. Nie no, serio pomyłka Wink.

Uwierz mi, że na tym forum też jest sporo tumanów, oczywiście o wiele mniej naiwnych niż na innych forach, ale wchodzi tutaj dużo dzieciarni i/lub przegrywów, którzy zobaczą wypłaty niektórych po 30k i szukają tajemniczych sposobów na zarabianie. Więc zobaczą sygnaturkę tego kolesia i wejdąTongue.

Pewnie masz racje, ale tak jak mówił ten wyżej
"Nawet złodzieje mają zasady i nie okradają "swoich" " Lol jednej z rzeczy, której się trzeba trzymać jak już się chce zarabiać w internecie moim zdaniem: nigdy nie zakładaj, że ludzie to idioci Tongue


RE: Na co zarabiasz przez internet? - yahoo - 29-04-2014 12:04

(29-04-2014 09:46)SexPistols napisał(a):  jednej z rzeczy, której się trzeba trzymać jak już się chce zarabiać w internecie moim zdaniem: nigdy nie zakładaj, że ludzie to idioci Tongue

Gdyby nikt nie zakładał, że ludzie to idioci to w ogóle nie byłoby czegoś takiego jak subskrybcje sms. Serio, to pokazuje jakie naiwne jest nasze społeczeństwo. Najpierw taki Andrzej da się naciągnąć, bo chciał sobie pomarszczyć do zdjęć jakiejś laski z fejsbuka, a potem jedzie do Typowego Mirasa kupować bmw z 97 roku z przebiegiem 190 000. Ja się przestaje dziwić, że ten kraj wygląda tak jak wygląda z taką zgrają debili. Ja po prostu nie mam jakoś serca zarabiać na smsach, kasa mi leci tylko z adsense i reflinków do gierTongue.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Liromir - 29-04-2014 12:06

Zbieram na wykup serwisu zarabiam.com i wtedy zbanuje wszystkich pomarańczowych i modów Angry


RE: Na co zarabiasz przez internet? - ahustex - 30-04-2014 20:38

Zbieram na jakiś samochód albo Aprilię RS 125-tkę, ew Honda NSR 125 Smile

Tylko nie idzie mi jak na dzień dzisiejszy to zarabianie, dlatego jakakolwiek pomoc przydałaby się i to bardzo. Piszcie na pw, gdzie wam się tylko uda. Każda pomoc doceniona będzie :3


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Nju - 30-04-2014 20:53

Ja prawie wszystko przeznaczam na wódę, piwo i fajki Smile no i czasem jakieś czipsy do piwa.
PS: w 2013 roku naje*any wracałem prawie codziennie Big Grin teraz nie lepiej Big Grin Big Grin


Odp: RE: Na co zarabiasz przez internet? - Damkofr - 30-04-2014 23:13

(30-04-2014 20:53)Nju napisał(a):  Ja prawie wszystko przeznaczam na wódę, piwo i fajki Smile no i czasem jakieś czipsy do piwa.
PS: w 2013 roku naje*any wracałem prawie codziennie Big Grin teraz nie lepiej Big Grin Big Grin

nie ma się czym chwalić.
Ja tam kasę odkladam albo wydaje na części do moto.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Na co zarabiasz przez internet? - sewirus - 30-04-2014 23:17

Na Nokia Lumia 930 premiera w czerwcu więc czas jest Jerk2


RE: Na co zarabiasz przez internet? - xardas1020 - 01-05-2014 07:16

(30-04-2014 20:53)Nju napisał(a):  PS: w 2013 roku naje*any wracałem prawie codziennie Big Grin teraz nie lepiej Big Grin Big Grin

to jest dla ciebie powód do dumy ?
dla mnie jesteś alkoholikiem którego na leczenie trzeba oddać
zdrowy człowiek napije się od czasu do czasu, nawet i sponiewiera do tak zwanego zgonu, ale codzienne picie to już choroba którą leczyć trzeba