Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zarabiasz przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na co zarabiasz przez internet? (/Temat-Na-co-zarabiasz-przez-internet-46091)



RE: Na co zarabiasz przez internet? - bartik123pl - 31-01-2016 20:41

Spokojnie te 6,5k nie pójdzie na wakacje Big Grin Są jeszcze inne mniejsze rzeczy, i reszta na inwestycje Jerk2


RE: Na co zarabiasz przez internet? - asapatryk - 31-01-2016 22:23

chce zostać rentierem ale jeszcze mi brakuje spoooro $$$
jakeis fajne propozycje inwestycji czy lokat pliz pw


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Wojtek574 - 01-02-2016 00:01

Ja zbieram na wakacje chcę polecieć do Chin i Japonii Smile Oraz jakis nowy telefon i inne duperele heh Smile


RE: Na co zarabiasz przez internet? - ivandzms - 01-02-2016 17:25

Od kiedy zarabiam (2 lata) miałem kilka konkretów, które zrealizowałem (porządny monitor, telefon itd), a tak poza tym to po prostu zarabiałem by mieć, lubię zarabiać a potem wydawać na głupoty Heart Za niedługo już będę mógł zrobić prawo jazdy, więc teraz moim największym celem jest raczej jakieś autko. Celuję w e60, ale jeśli będę się opie....alać to nie wyjdzie Undecided


RE: Na co zarabiasz przez internet? - DC1 - 01-02-2016 21:10

Marzy mi się kiedyś iPhone. Kto wie, kto wie.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Zawadson - 01-02-2016 21:36

Hmm, chciałbym kupić lenovo y700 w moje urodziny (w lipcu), ale cienko to widzę. Muszę wziąć się do roboty.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - brt007 - 02-02-2016 12:38

Na wszystko zarabiam Big Grin


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Bordo - 02-02-2016 12:54

Prawko zrobione, wiec zbieram na jakies ogarniete w124, zeby zrobic z niego AMG, bo za oryginal musialbym nerki oddac, a pewnie by nie starczylo Big Grin


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Max998 - 02-02-2016 12:55

Póki co taka kolejność - komputer, porządna klawiatura i myszka dla graczy, fotel dla graczy, lepszy monitor, lepsze bebechy do komputera. Na trochę rzeczy już zarobiłem i kupiłem teraz kolejne (powyższe) cele. Zbieram na to w połączeniu dwóch sił - własnoręcznie i przez internet. Małymi kroczkami zbliżamy się do pierwszego celu.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - mate0 - 05-02-2016 15:25

Na własne mieszkanie.