Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]lockerz nie dziala - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]lockerz nie dziala (/Temat-Rozwiazane-lockerz-nie-dziala-4606)



[Rozwiązane]lockerz nie dziala - heszi - 06-04-2010 07:34

Juz kilka dni mam tak ze gdy w chodze na strone lockerz.com nie wczytuje sie. Pisze połaczenie zostalo zresetowane. Czy wy tez tak macie mam troszke ptz i chacialbym miec wiecej pomuszcie PLISKA:s


RE: lockerz nie dziala - Magnus - 06-04-2010 07:36

Mi działa Smile.Wyczyść ciasteczka,lub spróbuj się połączyć z lockerzem przez proxy


RE: lockerz nie dziala - Nayare - 06-04-2010 09:35

Ja mam tak od restocku ;-) Napisałem do [email protected] maila i po paru dniach dostalem odpowiedz
Hey Konrad,

Thanks for contacting us.

If the problem is still occuring, please clear your cookies and cache,
then attempt to login again. If the issue persists, try to access
Lockerz in an alternative browser.

If the problem continues, please reply to this email with your IP
address (http://www.whatismyip.com) and we'll look into the issue for you.


Lockerz Support
Pittsburgh, PA
[email protected]

A, że czyszczenie cache i ciasteczek zrobilem na poczatku, a mam to na kazdej przegladarce to wyslalem im IP wraz z hostem. Czekam na odpowiedz.
Poki mnie nie odbanuja to bede korzystal FreeVPN, w poradnikach znajdziesz wiecej o nim.

@MAGNUS - na 99% cookies nie ma z tym nic wpsolnego, po prostu uwzieliscie sie na nie Sad(


RE: lockerz nie dziala - Magnus - 06-04-2010 09:37

Acha ... :/ no to ja już nie mam pomysłów na Twój i hesziego proglem...


RE: lockerz nie dziala - Nayare - 06-04-2010 09:40

Ja niestety mam stale ip z netii, a wyjecie kabelka od modemu nic nie daje Tongue Ale ja sie nie zrazam, nawet po tym jak godzine przed restockiem lutowym oraz marcowym tak mialem i na restock oczywiscie nie wbilem. Tongue Trzeba czekac, mnie po lutowym odbanowali na ptzplace.lockerz.com dopiero 3 tygodnie pozniej Smile


RE: lockerz nie dziala - Adasiek - 06-04-2010 10:18

JA też tak mam tylko że jak wchodze z kompa to mi nie wchodzi a jak przez modem usb to wchodzi lockerz elegancko.
Mam takiego dostawce internetu;//


[Rozwiązane][Rozwiązane]lockerz nie dziala - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.