Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygraj drukarkę Epson Stylus S22 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wygraj drukarkę Epson Stylus S22 (/Temat-Wygraj-drukarke-Epson-Stylus-S22-46019)



Wygraj drukarkę Epson Stylus S22 - DDK - 16-11-2011 16:35

Wygraj drukarkę Epson Stylus S22

[Obrazek: epson-300x216.jpg]

Konkurs internetowy: Aby wziąć udział w konkursie i wygraj drukarkę Epson Stylus S22 wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania:
- 10x drukarka Epson Stylus S22
- 30x zestaw atramentów marki Black Point

Konkurs podzielony jest na II etapy.
W I etapie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowej, natomiast w II zadaniem uczestników będzie przetestowanie atramentów marki Black Point oraz napisaniu swoich wrażeń.

Link do konkursu: KLIK

Konkurs trwa do 18.12.2011 r



RE: Wygraj drukarkę Epson Stylus S22 - DDK - 24-11-2011 17:33

Wysłałem to co potrzeba i załapałem się do drugiego etapu konkursu gdzie muszę zrecenzować ( opisać wrażenia ) używania tuszy, gdzie organizator wybierze 10 najlepszych prac i nagrodzi drukarkami Epson Stylus S22 Smile

Tuszę dostanę oczywiście za darmo do mojej drukarki więc już coś wygrane Big Grin

[Obrazek: nrlz.jpg]