Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak myślicie ,,,,, - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak myślicie ,,,,, (/Temat-Rozwiazane-Jak-myslicie-46)



[Rozwiązane]Jak myślicie ,,,,, - Magnus - 11-11-2009 20:47

jak myślicie zbierac punkty na jakis drogi produkt czy cos wybrac za mniejsza liczbe PTZ Big Grin pozdr


RE: Jak myślicie ,,,,, - Kleszczman - 11-11-2009 20:52

Tak jak wspominałem wcześniej to najlepiej moim zdaniem to nazbierać PTZ i wymienić na bon do AMAZON`a. Bo za to masz więcej rzeczy do wybrania, np. Bon-500 PTZ (300 funtów) gdzie konsolka kosztuje jakieś 230 funtów zostaje ci jeszcze trochę na inne produkty a biorąc samą konsole z LOCKERZ za te 675 PTZ zbierasz dłużej i tak naprawdę to na tym tracisz.

Lol mam nadzieje że nie zamieszałem : P


RE: Jak myślicie ,,,,, - Rede - 11-11-2009 20:52

Jezu...Jest juz taki temat!!!...Poza tym to twoja sprawa co kupisz!


RE: Jak myślicie ,,,,, - Magnus - 11-11-2009 20:55

ok a to bon AMAZON to co to bo nie czaje ;/;/


RE: Jak myślicie ,,,,, - Admin - 11-11-2009 21:02

taki bon jak w biedronce na zakupy Tongue tyle ze do sklepu internetowego amazon.fr, Amazon.de itp.
jednak trzeba sie liczyc iz wysyłka do polski też troche kosztuje i nie każdy produkt można zamowić do polski "część" elektroniki z amazon wogóle nie jest wysyłana do polski - wiem bo osobiście sprawdzałem.


RE: Jak myślicie ,,,,, - Magnus - 11-11-2009 21:04

ok dzieki Big Grin Big Grin


RE: Jak myślicie ,,,,, - xellos666 - 12-11-2009 00:54

o to jeszcze może spytam jak sprawdzić które artykuły nie są wysyłane do Polski?
Seba, Ty masz doświadczenie może coś podpowiesz

@admin
zły temat zapraszam tutaj Smile
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=49



RE: Jak myślicie ,,,,, - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:41

to szczerze mówiąc jak część elektroniki nie dochodzi to sie nie opłaca tego brać


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jak myślicie ,,,,, - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.