Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploading by Lebshot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Uploading by Lebshot (/Temat-Uploading-by-Lebshot-45983)



Uploading by Lebshot - lebshot - 15-11-2011 21:02

Witam was serdecznie w moim temacie, chciałbym przedstawić wam moją historie związana z uploadingiem i równocześnie pochwalić się zarobkami.

Na razie korzystam jedynie z serwisu sharecash, lecz mam nadzieję zacząć korzystać też z uploadingu który nie wymaga wypełniania żadnych ofert Smile

Gdyby ktoś chciał zacząć zabawę z sharecashem proszę o zarejestrowanie się z mojego reflinku, wtedy będę służył swoją pomocą.
Wiadomo im więcej zarobicie, tym więcej rad wam zdradzę. Może nie jestem jakimś mega uploaderem, ale co nie co wiem Smile
KLIK TU

Dam wam użytkownicy też jedną radę, nie patrzcie na zarobki innych i nie jarajcie się nimi. Tylko zajmijmy się swoimi własnymi zarobkami a dojdziemy po mału do bogactwa. Trochę czasu, chęci i pracy i wszystko jest do zrobienia.

WYPŁACONE $$$ RAZEM - 189,00$
PAŹDZIERNIK - 189,00$ -Sharecash


PAŹDZIERNIK 2011
[Obrazek: sharecash.png]


RE: Uploading by Lebshot - siweek - 15-11-2011 21:10

I to w przeliczeniu za złotówki ile wynosi? Smile jutro rejestrne się z twojego refa.


RE: Uploading by Lebshot - lebshot - 15-11-2011 21:13

Dokładnie wyszło na Paypalu : 571,34 PLN


RE: Uploading by Lebshot - siweek - 15-11-2011 21:14

Czyli dobrze myślałem;p to ładnie od jutra zaczynam Tongue zobaczymy jak to będzie
Pozderko


RE: Uploading by Lebshot - Ciastek - 16-11-2011 14:32

Gratulacje Smile