Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! (/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - sylwu - 14-11-2011 20:35

Witam.
Chciałbym Wam polecić serwis Xpango. gdzie możesz za darmo otrzymać wysokiej klasy elektronikę. Zatem najpierw opisze trochę co i jak, a potem dodam coś od siebie.


Czym jest Xpango?

Xpango LTD to legalnie działająca firma zarejestrowana w Anglii. Swoją działalność w Internecie rozpoczeła w 2006 roku. Xpango, poprzez swoją stronę internetową xpango.com, oferuje użytkownikom możliwość zdobycia wysokiej klasy, nowoczesnego sprzętu elektronicznego (telefony komórkowe, konsole do gier, komputery, telewizory itp.) zupełnie za darmo.
Obecnie Xpango posiada ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Serwis jest aktualizowany i cały czas sie rozwija.


Jak to działa?

Cały system jest bardzo prosty i opiera się głównie na zdobywaniu przez użytkownika tzw. kredytów (punktów). Gdy użytkownik uzbiera wymaganą ilość kredytów, może wymienić je na wybrany przez siebie prezent.

Po rejestracji w serwisie użytkownik wybiera prezent, który chce otrzymać oraz uzyskuje swój Refferal ID, który jest jakby numerem identyfikacyjnym. Dzięki niemu może zacząć zbierać kredyty. Kredyty można zbierać na kilka sposobów:
  • Wykonywanie ofert
  • Polecanie znajomych
  • Wykupienie pakietu Clix

Po zebraniu wymaganej liczby kredytów na dany prezent, użytkownik może zlecić jego wysyłkę pod swój adres zamieszkania.
Poniższy schemat przedstawia system działania.



[Obrazek: 20517344254588210485_thumb.jpg]


Czy to nie ściema? Wszystko za darmo?

Nie, to nie jest ściema. Skąd wiem? Sam to sprawdziłem! Po zdobyciu odpowiedniej liczby kredytów bez problemu otrzymałem swój prezent! Możesz zobaczyć go poniżej.

[Obrazek: 99894616815785809070_thumb.jpg]
[Obrazek: 80703937447543159318_thumb.jpg]
[Obrazek: 86368484053909465615_thumb.jpg]


Unbox Youtube


W Internecie znajdziecie wiele wpisów od osób, które również otrzymały darmowy sprzęt.
Możesz również trafić na negatywne opinie o Xpango. Jednak nie przejmował bym się nimi, ponieważ najczęściej dodają je osoby, które poprostu nie potrafiły zdobyć prezentu i mają nikłą wiedzę na ten temat.

Swój prezent możesz otrzymać zupełnie za darmo, nie płacąc nawet za wysyłkę! Pewnie zadajecie sobie pytanie czy Xpango się to opłaca. Otóż oferty, znajdujace się na stronach Xpango to oferty od reklamodawców. W zamian za pozyskanie klienta, reklamodawca płaci Xpango. A więc reklamodawca ma nowych klientów, Xpango zysk i środki na prezenty, a ty darmowy prezent.
Możecie również obrać drogę zdobywania kredytów, która wymaga drobnego wkładu. Jednak wtedy kredyty zdobywa się o wiele szybciej.




Ok, chcę darmowy prezent. Od czego zacząć?

Sprawa jest prosta. Najpierw musisz założyć sobie konto, rejestrujac sie na :
czysty http://www.xpango.com.
Następnie musisz zacząć zbierać kredyty.

Wg. mnie jest to lepsze od tych wszystkich restoków itp gdzie musisz kampić pół dnia żeby dostać słuchawki za 5 dych (jak dobrze pójdzie).
Pamiętaj żeby się za szybko nie zniechęcać i poddawać. Musisz poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z serwisem i zdobywanie kredytów. Ale uwierz mi, warto!
W razie problemów pomogę w wykonywaniu ofert.
Jeżeli natrafiłbyś na jakieś trudności, problemy lub masz jakieś pytania możesz pisać tutaj w temacie lub wysyłając wiadomość PW do mnie.


Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Krissu - 14-11-2011 20:51

Ile zbierałeś na taki sprzęt? Smile
Odezwij się na GG: 5638074 (:


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Morgoth2 - 14-11-2011 20:57

Napisz może ile dziennie się zbiera pkt... ile Ty zbierałeś itp


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - lebshot - 14-11-2011 21:10

Aż się zarejestruje Smile
Na każdy prezent trzeba tyle samo punktów?


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - sylwu - 14-11-2011 21:12

A więc tak, ja kredyty zbierałem wypełniając oferty. W ok. miesiąc miałem już wymaganą ilość i zleciłem wysyłkę. Niestety dosyć długo trwa tam weryfikacja, po ok 20 dniach od zlecenia dostałem paczkę.
Co do zbierania pkt. to jak pisałem są różne sposoby. Ja wypełniałem oferty. Kredyty za oferty są przypisywane do konta po ok 4-5 dniach. Ja sobie robiłem oferty stopniowo, ale nie widzę nic przeciwko żeby zrobić je wszystkie w kilka dni.


@up
nie, im nowszy (droższy) sprzęt tym więcej kredytów potrzebujesz.


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - lebshot - 14-11-2011 21:16

No zaczynam zbierać, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie Smile
Gratuluje WII, mam nadzieję że dobrze się sprawdza.

Ja zapewne wybiorę jakiś telefon Smile

@edit
Nie widzę żadnych darmowych ofert... mam nadzieję że w ciągu kilku dni się pojawią


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - Morgoth2 - 14-11-2011 21:17

Są jakieś darmowe oferty? Jeśli tak to ile ?


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - damianus627 - 14-11-2011 21:19

Też chciał bym wiedzieć czy są za free?


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - TorRenT - 14-11-2011 21:23

Wybrałem nagrodę PSP.
Kredyty Potrzebne: 14
Zbieram 14 i wymieniam?

Ile potrzebowales na WII ?

Napisz jak tam dokładnie zbierać pkt bo trudno jest ; \


RE: Xpango.com - Super nagrody za free! Sprawdzone! - CMRR - 14-11-2011 21:30

Pomóż mi przy wypełnianiu ofertSmile Zarejestrowany z refa. Ile dostaje się credits za poleconego?