Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 (/Temat-Sprzedam-najnowszy-Polski-poster-16-FOR-mPoster2-45911)



Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - masterex2 - 13-11-2011 21:34

[Obrazek: kDZ0z.png]
[Obrazek: aZxA5.png]

mPoster 2 służy do rozsyłania uploadu na polskie fora warezowe. Jego pierwsza wersja została wydana w lutym 2011 roku. Druga wersja wypuszczona została pod koniec kwietnia 2011, a prace nad nią trwały długie tygodnie. W najnowszej odsłonie mPostera dodane zostało wiele nowości, które prezentuje poniższe demo.



http://www.youtube.com/watch?v=H-hwxaZf5yY&feature=player_embedded

Skrypt współpracuje z następującymi forami:
-Darkwarez.pl
-Peb.pl
-Precyl.pl
-Gram24.pl
-SDCV.pl
-Files4you.org
-Ajo.pl
-Nedds.pl
-EliteWarez.com.pl
-DVHK.pl
-Warez-TS.org
-Zajefajna.com
-Laplinka.pl
FWL.pl
Dodatkowo wysyła na:
-Warez-BB.org
-BayW.org



Dane userów korzystających z mPostera są ściśle tajne, co sprawia że na forach nie będzie wiadomo kto korzysta z 'dodatku' a kto nie. Jeśli przewidziałem wszystkie sytuacje, to poster, który stworzyłem jest niewykrywalny.

mPoster 2, daje nam szeroką gamę możliwości, od jednorazowego wysyłania, aż do wczytywania szablonów (zapisanych wcześniej danych).
Dokładniej czym są szablony opisuje powyższy film. Dzięki nim możemy dodawać co tydzień ten sam serial, bez żadnych problemów lub też postować ponownie dany film, jeśli stare linki wygasły.

Najnowszym dodatkiem dla mPostera jest także generator postów, który może być używany z twoim szablonem wysłania.

Skrypt napisany jest w PHP i wymaga serwera, który instalowany jest na Twoim komputerze (XAMPP). Korzysta także z biblioteki jQuery.

Ilość licencji, które mogę sprzedać jest ograniczona. Tylko dlatego żeby nie rzuciło się wielu użytkowników tak jak było to z zagranicznymi posterami - w efekcie ilość wyświetleń na temat zmalała tam do ok. 3. Przez ten fakt cena za skrypt jest odpowiednio wysoka, aktualny cennik w odpowiedniej zakładce. Cena będzie wzrastała wraz ze zbliżaniem się do limitu, także kupuj póki tanio!

W ostatniej odsłonie znalazł się również dodatek pozwalający samemu ustalać jakie elementy zostaną usunięte lub zamienione z treści wysłanej na dany warez!


[Obrazek: 3mSCR.png]
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod nr gg:
11942714
(Proszę pisać nawet jak jestem niedostępny)

Pośredniczę z autorem postera dlatego TYLKO U MNIE: PEWNIE, SZYBKO, BEZPROBLEMOWO!


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - masterex2 - 14-11-2011 17:33

@@@ Refresh


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - kometix - 14-11-2011 22:05

Czegoś takiego szukałem tylko jaka cena jest za niego? Jak coś to pisz na PW.


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - masterex2 - 16-11-2011 15:19

@@ Odświeżam


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - Ciastek - 16-11-2011 17:58

Kupiłem ten poster tydzień temu od masterexa i jestem zadowolony pierwsze ladne sumki pojawia sie za niedlugo w dziale wyplaty Smile


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - wporzo - 17-11-2011 21:48

czy poster daje rade z nowymi zabezpieczeniami na peb i dw ?


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - masterex2 - 18-11-2011 09:23

Tak, radzi sobie.


RE: Sprzedam najnowszy Polski poster - 16 FOR - mPoster2 - masterex2 - 20-11-2011 14:04

@@@ Odświeżam!