Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAMIENIE] Sony Ericsson XPERIA X1 + SONY DSC-S500 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZAMIENIE] Sony Ericsson XPERIA X1 + SONY DSC-S500 (/Temat-ZAMIENIE-Sony-Ericsson-XPERIA-X1-SONY-DSC-S500-45883)



[ZAMIENIE] Sony Ericsson XPERIA X1 + SONY DSC-S500 - Stachu - 13-11-2011 17:38

Witam.
Na zamianę mam telefon [Obrazek: se.gif]Sony Ericsson XPERIA X1 czarna w stanie dobrym + (ewentualnie) aparat fotograficzny SONY [Obrazek: cs3.gif] DSC-S500. Zamienię na inny telefon bądź iPoda Touch'a lub iPoda Nano 5G/6G. Na ekranie są małe ryski, których w ogóle nie widać, parę otarć, klapka baterii w stanie bdb- jak na te modele SE, klawiatura ma parę otarć.
W zestawie znajduję się:
- Telefon Sony Ericsson XPERIA X1
- Bateria BST-41
- Ładowarka CST-80
- Kabel USB DMU-70
- Słuchawki HPM-75/J
- Karta pamięci Sandisk 2GB
niestety brak pudełka i papierów.
Dlaczego pisałem pełne nazwy akcesoriów? Tak jak napisałem, brak pudełka i papierów, więc każdy by mógł pomyśleć, że jest kradziony, znaleziony itp. Nie! Jest prawdziwy, oryginalny, po prostu pudełko z papierami mi się gdzieś zawieruszyło.

Aparat:
- Oczywiście aparat
- Kabel USB
- Kabel AV
- Baterie
- Ładowarka do baterii
- Karta pamięci 512 MB
- Pudełko
- Papiery

Do tego wszystkiego mogę jeszcze dopłacić pieniążkami


W razie pytań moje GG: 821434


RE: [ZAMIENIE] Sony Ericsson XPERIA X1 + SONY DSC-S500 - Stachu - 20-11-2011 23:40

Odświerzam!


RE: [ZAMIENIE] Sony Ericsson XPERIA X1 + SONY DSC-S500 - Stachu - 27-11-2011 10:30

Nadal aktualne;] wymienie również na jakąś konsole lub tableta, oczywiście z dopłatą z mojej stronySmile