Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? (/Temat-Smartfone-za-zlotowke-bez-umowy-gdzie-znajde-45847)

Strony: 1 2


Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Admin - 12-11-2011 21:06

Hello,
rozglądam się za telefonem na karte którego otrzymałbym za regularne doładowania telefonu w formie zdrapki, "bez umowy" - dziś widziałem reklame heyah w tv, ale wiem że takich ofert jest więcej, sam orange (zetafon) niestety oferuje samą lipę, dlatego rozglądam się za konkurencyjnymi sieciami. Ma ktoś jakieś doświaczenie w tym temacie?
Co fajnego mogę znaleść?


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - adik0070 - 12-11-2011 21:27

Nikt Ci raczej nie da konkretnego telefonu bez zobowiązania..


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Admin - 12-11-2011 22:49

przeczytaj mój post jeszcze raz Smile zobowiązaniem jest regularne kupowanie karty.
tu masz więcej : http://www.heyah.pl/pomoc/faq/bez-umowy




cytat :

Jak działa oferta "Telefon bez umowy"?

To oferta, dzięki której możesz po okresie 12 lub 24 miesięcy zakupić telefon po promocyjnej cenie już od 1zł bez podpisywania umowy. Wystarczy, że określisz kwotę miesięcznego doładowywania konta kwotą 30zł lub 50zł i będzie regularnie zasilał konto zadeklarowaną kwotą. Wyższa kwota doładowania zapewnia korzystniejsze warunki zakupu telefonów zgodnie z bieżącym cennikiem oferty.


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - vere - 12-11-2011 22:54

Myślę, że jak na razie nie ma nikt lepszej oferty od heyah.


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - DDK - 12-11-2011 22:55

Ja mam doświadczenie. Zetafon nie działa tak jak myślisz ( bez umowy ). O te regularne doładowania to jest tzw. "mix". Miałem w PLAY ( najlepsze telefony w niskiej cenie ) pakiet który zwał się MIXTura, jest to umowa która zobowiązuje do regularnego doładowania telefonu ( możesz doładować 25zł/miesiac ale możesz 50zł/3 miesiące - druga opcja według mnie wydajniejsza ). Na umowie miałem telefon za 1zł i zobowiązanie do doładowania 600zł zdrapkami ( czas na to bodajże 30 miesięcy ). Doładujesz te 600zł jak na umowie - to koniec umowy i tyle.

Najlepsze telefony w 'mix' są w PLAY.

Całkowicie bez umowy to nie jest, to jest jedynie chwyt marketingowy, bo na chłopski rozum kto da telefon bez zobowiązania za 1zł ? To zobowiązuje do doładowań i tyle.


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Admin - 12-11-2011 23:00

ddk, masz racje zetafon tak nie działa, ale chodziło mi o samą nazwę programu, gdyż właśnie tak te oferty się nazywają

Ale do rzeczy tu mamy oferte heyah :

[Obrazek: brai.jpg]

i kilka pytań

1. Który telefon najlepszy?
2. Dlaczego właśnie ten?
2. Ile ten telefon kosztuje normalnie?
3. Czy uważacie że warto?
5. Czy inne sieci mają lepsze oferty ? może play?


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Scoobyx - 12-11-2011 23:22

1. Telefony nie warte uwagi. Jedynie ten HTC oraz jeśli jesteś mało wymagający to mini.
2. Najlepszy z tych wszystkich. Ma porównywalnie najlepszy procesor, pamięć ram i aparat zapewne też.
2. Na allegro można go dopaść za ok. 639 zł
3. Myślę, że warto.
5. Jak z innymi sieciami to ja nie wiem.

EDIT: oczywiście o HTC piszę


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Bolt - 12-11-2011 23:50

1. HTC albo Samsung Galaxy Mini
2. Chociażby cena jakbyś chciał sprzedac, czy android który teraz jest już podstawą
3. HTC coś ok 600 a Samsung nieco ponad 400
4. Ten HTC jest całkiem całkiem, czemu nie Smile
5. sam zdecyduj Smile


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - motorola1212 - 26-11-2011 13:25

polecam smartfony HTC
jedne z lepszych smartfonów (sam posiadam Smile)


RE: Smartfone za złotówkę - bez umowy - gdzie znajdę ? - Tomek - 26-11-2011 19:31

@motorola1212
majac nick motorola polecasz HTC? ;D

@temat
jeżeli chcesz uzywać telefonu jako modemu wifi do iPada to bierz htc łajldfajer