Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zegarek Nixon do wygrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zegarek Nixon do wygrania (/Temat-Zegarek-Nixon-do-wygrania-4583)

Strony: 1 2


RE: Zegarek Nixon do wygrania - Greg0rr - 06-04-2010 17:00

(05-04-2010 22:06)wiwi86 napisał(a):  
(05-04-2010 21:01)dar_ole napisał(a):  ej typy ten zegarek jest kozacki. nie widzicie potencjalu tego stylowego cacka,-)

mnie w tym zegarku przekonuje jedynie wartość rynkowa na jaką się przekłada, ale ciekawe czy w Polsce ktoś będzie raczył go kupić, bo dla mnie to obciach wyjść z takim gównem na miasto. wykonanie zegarka jest podobne do takich, co nosiłem jak byłem mały - były podobne, a ich wartość zamykała się w banknocie 10 zł.

firma nixon z tego, co widziałem robi naprawdę eleganckie min. zegarki, a ta kolekcja chyba im na magazynach zalegała... innego wytłumaczenia nie widzę. bez płaczu tu mi proszę w tym momencie i postów, że to jest za darmo - wiem, dlatego też biorę w tym udział, elo.

Jak się wie z czym go założyć to w cale nie taka wiocha. Ja i tak bym go sprzedał.


RE: Zegarek Nixon do wygrania - Kalis - 13-04-2010 11:32

ja nie brałem udziału -.- Sad