Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zegarek Nixon do wygrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zegarek Nixon do wygrania (/Temat-Zegarek-Nixon-do-wygrania-4583)

Strony: 1 2


Zegarek Nixon do wygrania - ZieLacK - 05-04-2010 20:36

Teraz można wygrać zegarek Nixon... Tylko jak? Ja nie rozumiem o co chodzi z tym retwett. Niech ktoś pomoże.

Link: http://blog.lockerz.com/?p=3687


RE: Zegarek Nixon do wygrania - Tomek - 05-04-2010 20:40

tlumaczenie:

1. Bądź użytkownikiem Twittera (Be a Twitter member.)
2. Śledź Lockerz na Twitterze (Follow Lockerz on Twitter.)
3. "Przetwituj" (wyślij) tą wiadomość: RT @lockerz: I?m having a Spring Fling with Lockerz.com (Retweet this message: RT @lockerz: I?m having a Spring Fling with Lockerz.com.)
4. Zwycięzce zegarka Nixon wyłonimy w czwartek, 8 kwietnia (We will announce the winner of the Nixon watch on Thursday, April 8th.)

Ale tak od siebie to według mnie brzydki jest ten zegarek ale to moje prywatne zdanie.
I tak przy okazji to tu po lewej jest taki fajny zielony "+". Wink


RE: Zegarek Nixon do wygrania - ZieLacK - 05-04-2010 20:42

Czyli mam wkleić u siebie w "What?s happening?" - RT @lockerz: I?m having a Spring Fling with Lockerz.com. ?????????


RE: Zegarek Nixon do wygrania - kobra166 - 05-04-2010 20:43

Podoba ci się taka niebieska kupa??


RE: Zegarek Nixon do wygrania - ZieLacK - 05-04-2010 20:44

Sprzedać można. xD


RE: Zegarek Nixon do wygrania - Tomek - 05-04-2010 20:53

no chyba tak. ja nie mam twittera ale to dziala jak np. sledzik - naszaklasa itp.


RE: Zegarek Nixon do wygrania - CARLOS - 05-04-2010 20:55

zawsze można sprobowac ;]


RE: Zegarek Nixon do wygrania - dar_ole - 05-04-2010 21:01

ej typy ten zegarek jest kozacki. nie widzicie potencjalu tego stylowego cacka,-)


RE: Zegarek Nixon do wygrania - wiwi86 - 05-04-2010 22:06

(05-04-2010 21:01)dar_ole napisał(a):  ej typy ten zegarek jest kozacki. nie widzicie potencjalu tego stylowego cacka,-)

mnie w tym zegarku przekonuje jedynie wartość rynkowa na jaką się przekłada, ale ciekawe czy w Polsce ktoś będzie raczył go kupić, bo dla mnie to obciach wyjść z takim gównem na miasto. wykonanie zegarka jest podobne do takich, co nosiłem jak byłem mały - były podobne, a ich wartość zamykała się w banknocie 10 zł.

firma nixon z tego, co widziałem robi naprawdę eleganckie min. zegarki, a ta kolekcja chyba im na magazynach zalegała... innego wytłumaczenia nie widzę. bez płaczu tu mi proszę w tym momencie i postów, że to jest za darmo - wiem, dlatego też biorę w tym udział, elo.


RE: Zegarek Nixon do wygrania - rafal95 - 06-04-2010 16:22

czyli chodzi o to ze mam znalesc uzytkownik lockerz na twitter i wyslac wiadomosc i tyle? oni wylosuja zwyciezce po tym?