Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej (/Temat-Nieaktualne-10-groszy-za-rejestracje-mozliwosc-zarobienia-wiecej-45792)

Strony: 1 2 3


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jakujur - 12-11-2011 15:52

(12-11-2011 14:08)jabolek1991 napisał(a):  
(12-11-2011 13:39)jakujur napisał(a):  Tylko zapis i 10gr. Nie będę grać dalej.
PP: [email protected]

Mam Cię ale nie zapracowałeś, zajmuje to 2 sekundy po zalogowaniu więc proszę to zrobić w celu otrzymania 10 groszy Wink

Tak się składa, że od razu zapracowałem. Czekam na moje 10gr...


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 12-11-2011 17:17

Ah no rzeczywiście, jesteś z Litwy ? Wyjeb.. Cie gdzieś na jakimś zadupiu i żeś ledwo co zarobił i nie widziałem nawet że pracowałeś, ale w logach pisze Wink

Jakujur zapłacone, proszę o potwierdzenie Wink

[Obrazek: stronaglownaanno.th.jpg]

Proszę mareczek masz mój nick, i na ch.. mi tu piszesz jak się nie nawet zarejestrowałeś...

Czekam na zapracowanie, davidee i janekkuba Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - tril2006 - 12-11-2011 18:03

Proszę zrobione!
PP - [email protected]


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jakujur - 12-11-2011 18:08

Potwierdzam, pieniążki dostałem.

Aktualnie przebywam za granicą, więc rzeczywiście dziwnie mnie mogło ulokować Smile


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 12-11-2011 18:15

Wszyscy zarejestrowani dostali pieniążki, dzięki, zapraszam następnych Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - mareczek - 13-11-2011 09:55

(12-11-2011 17:17)jabolek1991 napisał(a):  Ah no rzeczywiście, jesteś z Litwy ? Wyjeb.. Cie gdzieś na jakimś zadupiu i żeś ledwo co zarobił i nie widziałem nawet że pracowałeś, ale w logach pisze Wink

Jakujur zapłacone, proszę o potwierdzenie Wink

[Obrazek: stronaglownaanno.th.jpg]

Proszę mareczek masz mój nick, i na ch.. mi tu piszesz jak się nie nawet zarejestrowałeś...

Czekam na zapracowanie, davidee i janekkuba Wink

Zaraz warn poleci chłopcze, możesz być ze wsi i zachowywać się jak prostak, ale rób to z klasą. Nie pisze się 'wyjebało' tylko wyrzuciło i nie 'na chuj tu piszesz' tylko niepotrzebnie tu piszesz, a to, że napisałeś kropki zamiast dokończyć nic nie zmienia. Nie będziesz mnie obrażał, a forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć na temat. Ja tam tylko chciałem udowodnic, co zresztą jest oczywiste, że bez inwestycji nic tu nie zarobisz. A tak na marginesie skoro jestes taki bogaty i masz całe 22 euro= ok. 100zł to dlaczego za rejestrację dajesz marne 10 groszy? Jak chcesz jeszcze podyskutować to zapraszam na PW, tylko proszę, żeby rozmowa była na poziomie, bez przekleństw i obraźliwych tekstów. Pozdrawiam serdecznie z Łomży i życzę miłego zarabiania.


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 13-11-2011 12:17

Żegnam Cię z tematu, idź sobie szczekaj gdzie indziej. Zapraszam do rejestracji, wszyscy dostali już swoje wynagrodzenie, polecam! Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - ptasior - 13-11-2011 14:18

mail: [email protected] nick: dziadek15
pp: [email protected]
będę grał dalej.


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 13-11-2011 20:22

Dzięki, mam Cię, 10 groszy poszło i poradnik na maila też Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - Marello - 18-11-2011 23:24

@mareczek
@jabolek1991
Koniec wymiany zdań, jeśli chcecie podyskutować proszę na pw, nie zaśmiecajcie tematu (jabolek1991 powinno Ci zależeć w końcu to Twój temat).
Kolejne zgryźliwe/wulgarne posty będą nagradzane warnem.