Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej (/Temat-Nieaktualne-10-groszy-za-rejestracje-mozliwosc-zarobienia-wiecej-45792)

Strony: 1 2 3


[Nieaktualne]10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 11-11-2011 18:10

Witam, mam dla Was refback za zapis w grze ekonomicznej anno1777, za sam szybki zapis, zalogowanie i zapracowanie daje 10 groszy. Można użyc nie swój email nie ma klikania w link aktywujący, 1 zapis na 1 IP. Aby zapracowań klikamy w "Jobs Market" po lewej na dole i tam klikamy Work i wrzucamy tu maila.

http://www.anno1777.com/index.php?i=185198

*Daję także możliwość zarabiania dla mnie w grze. Bez żadnej inwestycji za 1 gold dostaniesz 30 groszy, wytłumaczę Ci jak zarabiać w grze i będziesz uzyskiwać 1 gold w ok 3 do 5 dni, a nawet szybciej bo z czasem rosną punkty producitivity, dzięki którym wypłaty za pracę będą większe.

Jeśli natomiast zainteresowany jesteś grą na poważnie to zapraszam na mój blog http://www.anno1777-gra.blogspot.com gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo moim refom wytłumaczę jak zwiększyć przychody jak najniższym kosztem.

Rejestracja : http://www.anno1777.com/index.php?i=185198

Zapraszam na maila z zapytaniami dotyczącymi refbacku jak i gry : [email protected]

Po zarejestrowaniu proszę się określić czy się tylko zapisujecie i wysyłam Wam 10 groszy czy gracie dalej, dzięki Wink

Zarejestrowani:
davidee- zapłacone 10 gr
janekkuba - zapłacone 10 gr
jakujur - zapłacone 10 gr
dziadek15 - zapłacone 10 gr, gra dalej

Zapraszam!


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - mareczek - 11-11-2011 18:22

odradzam, wszystko fajnie wyglada niby szybko mozna zarobic, a w rzeczywistosci za przeproszeniem cale gowno mozna zarobic, z samego podbijania innych graczy i pracowania nie dostanie sie wiecej jak 1 euro na miesiac.


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 11-11-2011 18:41

Zarabiam aktualnie ok 5-6 Euro na czysto miesięcznie i mam się dobrze, nie umiesz grać to się nie wypowiadaj Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - mareczek - 11-11-2011 19:02

a pokazalbys dowod ze na koncie masz te 6 euro ? ;***


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - davidee - 11-11-2011 19:24

Proszę o 10gr!
PP - [email protected]
I nie mam zamiaru dalej tam uczestniczyć!


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - tril2006 - 12-11-2011 09:33

Poproszę moje 10gr!
Nie mam zamiaru tam zarabiać!
PP - [email protected]


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 12-11-2011 12:10

Chłopaki mam Was ale nie zapracowaliście, jest napisane rejestracja, logowanie i zapracowanie, wchodzicie w "Jobs Market" i klikacie Work i tyle i zaraz Wam kasę ślę Wink

nie wierzący mareczku wrzucam mój stan konta w grze :
[Obrazek: stankontanno.jpg]

Nie zlecałem wypłatki bo wolę inwestować zarobioną kasę, która płynie z dnia na dzień coraz szybciej, jak tylko wypłacę to się pochwalę Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jakujur - 12-11-2011 13:39

Tylko zapis i 10gr. Nie będę grać dalej.
PP: [email protected]


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - jabolek1991 - 12-11-2011 14:08

(12-11-2011 13:39)jakujur napisał(a):  Tylko zapis i 10gr. Nie będę grać dalej.
PP: [email protected]

Mam Cię ale nie zapracowałeś, zajmuje to 2 sekundy po zalogowaniu więc proszę to zrobić w celu otrzymania 10 groszy Wink


RE: 10 groszy za rejestrację + możliwość zarobienia więcej - mareczek - 12-11-2011 15:31

jeszcze twoj nick obok tych 22 euro? mogles screena zrobic innemu graczowi. niedowiarek ze mnie ale wielu oszustow jest w necie i chce sie upewnic ;**