Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki Serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki Serwis (/Temat-Jaki-Serwis-45778)



Jaki Serwis - TorRenT - 11-11-2011 12:38

Witam.
Chciałbym się troszkę pobawić w upload. Nie wiem jaki serwis do tego jest najlepszy. Pytałem kolegów to mówili, że na niektórych serwisach pobieranie jest płatne...

Czy macie jakiś dobry, sprawdzony serwis z uploadem, gdzie nie trzeba płacić za pobieranie plików??

/ Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie mojego tematu.


RE: Jaki Serwis - Bolt - 11-11-2011 12:42

Nie płacić? Wupload chyba najlepszy.
Płacić? źle to ująłeś bo nie wszystkie oferty są płatne, są też darmowe. A za pobranie w takich serwisach otrzymujesz od 25 centów do 20$ mniej więcej Smile a na wupload to po prostu wrzucasz filmy / gry / seriale na darkwarez, wtedy tylko masz do 40$ za 1000 pobrań. Nie trzeba być wielkim matematykiem by policzyć że aby osiągnąć taką kwotę na serwisie z ofertami trzeba 2 do 40 pobrań Big Grin Ale wybór należy do ciebie. Bez ofert - wupload. Z - firecash.org / cashfile.org


RE: Jaki Serwis - djmichu - 12-11-2011 17:37

zapraszam na stronę poniżej


RE: Jaki Serwis - sojusznik - 12-11-2011 18:02

bez ofert wupload ewentualnie filesonic, z ofertami polecam firecash Smile


RE: Jaki Serwis - TorRenT - 12-11-2011 20:58

Okej, Dziękuje wszystkim ; )