Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" (/Temat-Sprzedam-poradnik-Zarobek-na-grze-min-75zl-miech-45744)



Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - ezon - 10-11-2011 15:26

Sprzedam poradnik "Zarobek na grze minimum 75zł/miech"

1. Czas spędzony do zarobku: max kilka minut dziennie
2. Poradnik napisany 100% przeze mnie
4. Format: docx + filmik
5. Strony 5
6. Płatność PP

Nie widziałem nigdy poradnika na ten temat stąd napisałem własny. Zarobić w ten sposób może każda osoba, bez wyjątku. Dodam, że chodów jest pewny.

Cena to 6zł.
Wiem że nie jestem zaufanym użytkownikiem dlatego mogę dać do recenzji zaufanej osobie z kolorkiem lub ranga.


RE: Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - Scoobyx - 10-11-2011 17:14

Jaka to jest gra ?? Wymagane +18 lat??


RE: Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - ezon - 10-11-2011 17:34

Adresu gry ci nie mogę zdradzić. A wymagań wiekowych nie ma.

PS. Dam poradnik do zrecenzjonowania zaufanej osobie z kolorkiem lub rangą.


RE: Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - ciastkO - 11-11-2011 12:12

aktualne?


RE: Sprzedam poradnik "Zarobek na grze min 75zł/miech" - pr3tor - 11-11-2011 14:00

również czekam na recenzje. Zrób to jak najszybciej.