Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ksw 17 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Ksw 17 (/Temat-Ksw-17-45686)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ksw 17 - Gien - 22-11-2011 03:03

Mamed Khalidov Highlight

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sJwgiQxI7_M[/youtube]


RE: Ksw 17 - mikolaj90 - 25-11-2011 22:06

No to już jutro ! Będzie się działo Smile Chcę zapytać czym różni się transmisja na Polsacie a Polsacie Sport ? Zawsze oglądam Polsat Sport bo na Polsacie walki lecą w niezrozumiałej dla mnie kolejności... To jak to z tym jest ?


RE: Ksw 17 - Jeppers - 25-11-2011 23:32

na polsacie sport gala rozpoczyna się o 19:30 albo 19, nie pamiętam, pewnie jakaś jedna, dwie walki mogą być w tym czasie, a przynajmniej tak było kiedyś, od 20 wchodzi polsat główny i zaczyna się główna karta, szczerze ? nie wiem czemu nie zrozumiała kolejność, bo jest taka sama Smile


RE: Ksw 17 - mikolaj90 - 25-11-2011 23:46

No to rozumiem ale i tak wolę polsat sport :-)


RE: Ksw 17 - Magnus - 27-11-2011 09:46

Polacy ogólnie dobrze Smile Pudzian widać ,że się nie obijał za oceanem.Oczywiście powinna być dogrywka Thomson idealnie pracował w parterze pudzian nadgonił go w 2 rundzie lecz to za mało aby wygrać...


RE: Ksw 17 - Roben - 27-11-2011 10:10

Pudzian już lepiej sie prezentował,wytrzymał kondycyjnie,wytrzymał ciosy,ale techniki to on nie ma wogóle.Walka wyglądała jak na wiejskiej potancówce.Nie można sie nauczyć wszystkiego w pare lat żeby być dobrym trzeba cwiczyć całe życie od dziecka.Pudzian był najlepszym strongmanem bo to jego dyscyplina pasja którą cwiczył latami i był w tym najlepszy,w mma niestety kariery nie zrobi bo pewnych rzeczy już nie wycwiczy a nie jest też nastolatkiem.Ale dla kasy jeszcze powalczy bo cóz innego pozostaje.Oczywiśćie walke wygrał nie zasłużenie i nie ma sie co dziwić anglikowi że był wkurzony że wygrana Pudziana to jakiś pie.... żart,ale taki jest ten sport jak i boks wygrywa ten kto ma wygrac.Pudzian nie mogł przegrać bo już by nikt nie chciał go oglądać i przestał by być maszynką do robienia pieniędzy.Taka sama sytuacja była w niedawnej walce Manego Pacquiao ktory przegrał ale wygrał. Te sporty są bardzo nie sprawiedliwe i krzywdzące i służą tylko do robienia pieniędzy.Dlatego liczy się tylko Piłka Big Grin


RE: Ksw 17 - Jeppers - 27-11-2011 14:13

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=_rI63Hgmaos&feature=player_embedded[/my-youtube]


RE: Ksw 17 - Ciastek - 27-11-2011 16:01

No i wszyscy a przynajmniej prawie wszyscy widzieli, że Thompson powinien wygrać, a jak nie to już tak dogrywka powinna być. Takie naciągane to zwycięstwo. Co do Mameda no to widać jak dobrym jest zawodnikiem, góra minute chyba zajęła mu wygrana z nie tak słabym zawodnikiem. Ciekawa była też walka irokeza z kornikiem Big Grin Chyba w 30s. irokez dostał bombe i koniec xD


RE: Ksw 17 - Tidus - 27-11-2011 18:27

Nie powiedziałbym, że ta wygrana Pudziana nie jest zasłużona, chociaż jak był werdykt myślałem, że wygram Thompson, bo powinna być dogrywka, ale nikt nie powie, że w drugiej rundzie Pudzian dobrze walczył, a raz mógł jeszcze próbował go dusić (Pudzian Thomspona), ale sie na drugą stronę przekręcił, więc powinna być dogrywka, ale Pudzian dla mnie zasłużona wygrana dobrze walczył w tej drugiej rundzie, kondyche se wyrobił dobrą.


RE: Ksw 17 - Bolt - 27-11-2011 18:46

Cytat:myślałem, że wygram Thompson, bo powinna być dogrywka
Aha

Na zwycięstwo za mało ale dogrywka by było ok