Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Poszukuje] Web Master - Współpracownik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty][Poszukuje] Web Master - Współpracownik (/Temat-Zamkniety-Poszukuje-Web-Master-Wspolpracownik-45679)



[Zamknięty][Poszukuje] Web Master - Współpracownik - AkaPrawnik - 08-11-2011 19:22

Witam Was drodzy użytkownicy, po nocnych przemyśleniach, analizach, postanowiłem otworzyć takowy serwis, zarobkowy również z nagrodami.

Przemyślałem wszystko i mój budżet udźwignie to brzemię.

Posiadam dość unikalne rozwinięte technicznie forum. Które wystarczy wdrążyć. tzn wypełnić w tematu posty i inne, forum ma takie opcje jak zintegrowany sklep, bank, lokata, transfer i inne

Poniżej tłumaczę co posiada to FORUM:

Bank (Można przechowywać pieniądze zarobione za napisanie postów i innych rzeczy na forum, są one tam bezpiecznie ale...)

Złodziej (to opcja gdzie można wpisać kwotę którą chcemy okraść użytkownika, jeśli uda nam się połowę mu zabieramy jeśli nie to tyle ile chcieliśmy ukraść zostaje nam odebrane)

Transfer (Można wysyłać zgromadzone punkty i pieniądze zarobione na forum innym użytkownikom i je sprzedawać.

Lokata (Dajemy nasze punkty i pieniądze, zamrażamy je na ileś dni i nie możemy ich ruszyć a one nam rosną) potem możemy wyciągnąć 2 razy tyle ile włożyliśmy powiedzmy na 30 dni)

Sklep - (Można kupować zamieniać uzbierane punkty na nagrody lub pieniądze realne pieniądze.

Wszystko jest gotowe! a to tylko szczypta jego możliwości!

Do dyspozycji osoby która jest tym zainteresowana daję w pełni wyposażony serwer dożywotnio gratis.

W gestii prowadzącego serwis jest wykupienie domeny, oraz poniesienie ewentualnych kosztów rozwoju, ja zapewniam zaplecze z nagrodami i wypłatami dla użytkowników oraz daję serwer z pełną obsługą techniczną oraz gotowe forum z dodatkami które w.w



Tylko poważne oferty.

GG


RE: [Poszukuje] Web Master - Współpracownik - AkaPrawnik - 08-11-2011 21:18

Proszę o zamknięcie tematu po północy.

Pozdrawiam i dziękuje!


RE: [Poszukuje] Web Master - Współpracownik - Dramer - 08-11-2011 21:53

Czekam aż strona ruszy chętnie się zarejestruję Big Grin


RE: [Poszukuje] Web Master - Współpracownik - AkaPrawnik - 08-11-2011 23:47

Strona nie ma ruszyć Smile

Tylko ktoś kto ją ruszy na własną rękę Smile


[Zamknięty][Poszukuje] Web Master - Współpracownik - Jeppers - 09-11-2011 00:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.