Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] (/Temat-Ponad-7000-tys-w-miesiac-45663)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - AresxXx - 23-08-2012 16:33

Cał dzień pracy? Jasne, w końcu to domowy etat.


RE: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - G-a - 23-08-2012 19:20

Ci którzy nigdy nie próbowali zarabiac przez internet powiedza ze to nie realne. A ja powiem ze sie da. Sama zaczęłam budowac swoją strukturę w programie Dynamic Digital Enterprise (załozyłam tez watek tutaj na forum) i codziennie ktos przybywa nowy. Wyglada to bardzo obiecująco. Program ma ogromny potencjał.


RE: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - benek99 - 24-08-2012 12:51

Tyle postów a nich nie napisze konkretnie na czym to polega ? jak to jest takie realne to w jaki k... sposób?


RE: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - AresxXx - 24-08-2012 15:01

W taki, że zasuwasz do roboty i inwestujesz kasę. Masz forum to przejrzyj. I nie k...j na forum.


RE: Ponad 7000 tyś w miesiąc? ;] - Nikodemsky - 24-08-2012 15:40

(23-08-2012 19:20)G-a napisał(a):  Ci którzy nigdy nie próbowali zarabiac przez internet powiedza ze to nie realne. A ja powiem ze sie da. Sama zaczęłam budowac swoją strukturę w programie Dynamic Digital Enterprise (załozyłam tez watek tutaj na forum) i codziennie ktos przybywa nowy. Wyglada to bardzo obiecująco. Program ma ogromny potencjał.

Wystarczy spojrzeć na zarobki killera, to chyba wystarczający dowód, DDE z tego co widziałem to następna piramida(nie wiem czy inwestycyjna, czy jakaś inna - nie obchodzi mnie to szczerze mówiąc) ale myślę, że ciężko będzie do tego przekonać ludzi - owszem, może i będzie dochodzić kilku co jakiś czas, ale nie będą to ani dziesiątki ani setki.

Zarobić takie sumy da się, choćby gdy przykładowo prowadzi się kilka większych serwisów internetowych z odpowiednio dobranymi PP(czasami nawet da się negocjować stawki) - na tym forum chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że da się zarobić w sieci Smile