Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
( SCAM ) PolskiBux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ( SCAM ) PolskiBux (/Temat-SCAM-PolskiBux-45581)

Strony: 1 2 3


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - papajaz69 - 13-02-2012 16:52

Minimum wyrównane do 3 zł (PP i AP).


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - Pablo1979 - 16-02-2012 08:00

No i jeszcze trzeba dodać że zmieniły się zasady wynajmu klikaczy teraz wynajmujemy ich jednorazowo na zawsze . Cena wyższa ale jeśli komuś zależy to i tak skorzysta,zmieniły się także ceny wykupu kont płatnych. Ja testuje obecnie Płatnego użytkownika zobaczymy jaki to da efekt pod koniec miesiąca Smile


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - Pablo1979 - 05-03-2012 15:53

Moja wypłata mam nadzieję że za miesiąc będzie lepiej
[Obrazek: ixqusj.png]


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - kotwica13 - 05-03-2012 16:40

jak dojdzie Ci wypłata to się rejestruje Wink


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - Pablo1979 - 05-03-2012 16:59

Już doszła Smilew ciągu 30 minut od zlecenia miałem na koncie to zrzut z konta na paypal.


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - papajaz69 - 06-03-2012 14:08

I jest kolejna wypłata. Czekałem jeden dzień (ale zlecona była w niedzielę)


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - freexiii - 19-03-2012 10:49

Admin Maintenance
Witam,

Niestety musze poinformowac Was, Ĺźe PolskiBux zostal bankrutem. ;(

Od tygodnia zadnych wplat, PP i AP wyzerowany. Nie mam mozliwosci wyplacic rowniez zaleglych 40 wyplat, bo nie ma juz kasy. Zadnej. Jak na polskie realia serwis okazal sie niewypalem. Ladnie sie zaczelo i kiepsko skonczylo.

Dziekuje Wam za wspolprace i przepraszam jezeli cos poszlo nie po Waszej mysli.


RE: ( PŁACI ) PolskiBux – dopiero ruszył ! Minimum - 2 zł ! - Pablo1979 - 19-03-2012 11:21

Takie życie jeszcze wiele takich buxów powstanie i upadnie jeżeli jesteś buxsiarzem to trzeba wkalkulować takie ryzyko.


RE: ( SCAM ) PolskiBux - Max998 - 19-03-2012 11:52

Wiedziałem, że gdy będę miał więcej niż 10zł. to to padnie.. ku*wa mać.. Undecided


( SCAM ) PolskiBux - DDK - 07-08-2012 22:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.