Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wejście - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wejście (/Temat-Rozwiazane-Wejscie-4557)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Wejście - matiss34 - 05-04-2010 15:36

Witam. Otóż mam taki problem, że aktualnie (to się dzieje od czasu ostatniego restocku) nie mogę wbić ani na lockerz.com ani na ptzplace.lockerz.com. Nigdy na restocki nie mogłem wbijać nie wiem czemu, a teraz nawet na lockerz.com nie mogę wejść. Co robić? Chcę wchodzić i na restocki bez problemu i na lockerz też.
DNS jak coś zmieniłem według poradnika lecz nie pomogło.
Streszczając moje pytanie: Co zrobić bym na lockerz.com i na ptzplace.lockerz.com (restocki) wbijał za każdym razem bez problemu - normalnie.

UWAGA: Na restocki nie to że mi sie muli i nie wbijam tylko nigdy wejść nie mogłem podobno to wina mojego dostawcy (VECTRA) bo koledzy z VECTRY też nie mogą wejśc. Co robić? Jakiś sposób co pomoże raz na zawsze.


RE: Wejście - mozambik1 - 05-04-2010 15:59

Raz na zawsze pozwoli zmiana dostawcy internetowego, to zadziała na pewno Tongue, a poza tym to nie mam zielonego pojęcia.... Może wejście przez jakieś proxy ?


RE: Wejście - Magnus - 05-04-2010 18:15

może bana dostałeś ... albo coś za bardzo nie wiem :/ Tongue


RE: Wejście - matiss34 - 05-04-2010 21:46

A inni mają jakieś pomysły? Co mogę zrobić? Bo nie chcę ciągle bawić się z FreeVPN


RE: Wejście - mati852a - 05-04-2010 21:52

ja nie mogłem wejść w redeem przez proxy, potem zmieniłem tak jak wcześniej i wszystko było ok


RE: Wejście - matiss34 - 06-04-2010 04:34

Nie mam prox ustawionych. Co robic? HELP


RE: Wejście - matiss34 - 06-04-2010 20:34

Zna ktos klucz do rozwiazania mojego problemu?


RE: Wejście - SZAFI - 06-04-2010 21:00

Dołączam sie do pytania czy zna ktoś ten klucz xD


RE: Wejście - krzywoj - 06-04-2010 21:03

Ja mam podobnie jak ty, pomaga mi zmiana proxy (ja zmieniłem na amerykańskie) i mam też zmienione DNS zgodnie z jednym z poradników o filmach na forum.

Dla ułatwienia polecam przeglądarkę do której są dodatki (Chrome, FireFox) i wtedy instalujesz jakiś do zmieniania jednym kliknięciem.


RE: Wejście - matiss34 - 07-04-2010 19:17

Acha dziex szkoda ze z tym tyle zachodu