Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! (/Temat-Wazne-KONIEC-Z-KUPOWANIEM-GIER-NA-5-OSOB-45449)

Strony: 1 2


[Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Jeppers - 04-11-2011 10:53

[Obrazek: 18playstationnetwork1.jpg]

Sony postanowiło zakręcić kurek dla nas czyli graczy i tym samym prawdopodobnie skończy się nasze El Dorado. Podobno 18 listopada 2011 roku, podczas przerwy technicznej SONY ma uniemożliwić zakupy gier w 5 osób, ograniczą natomiast tą liczbę do 2 aktywowanych systemów jednocześnie z tą samą grą. Co za tym idzie ? Ceny gier z PSN będziemy dzielić na 2, a nie na 5 jak do tej pory. Smutne prawda ? Czy informacje są prawdziwe ? Tego nie wiem na 100%, okaże się niedługo, podobno jest to info od wiarygodnego informatora. Ponadto Sony ma wprowadzić również ułatwienia w dostępie do zakupionych gier. Ma powstać (a właściwie podobno już powstała) strona do zarządzania naszymi cyfrowymi produktami z Playstation Store. Miejmy nadzieję, że ta pierwsza informacja mija się z prawdą. Nie pozostało nam nic innego jak czekać.

PS. Dobra informacja jest taka, że kupione dotychczas produkty będą nadal działać na 5 aktywowanych konsolach.


źródlo : http://andriasang.com/comyvi/



RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Admin - 04-11-2011 10:56

ale lipa... mam nadzieje ze do tego nie dojdzie, czyli najlepszym rozwiazaniem jest brac dupe w troki i zamawiac teraz w pare osob co sie da bo pozniej bedzie ponad 2x drozej....


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - erold - 04-11-2011 10:58

Dokładnie tak jak Banan piszę.


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - DDK - 04-11-2011 11:09

Oby nie ;c bo koniec z zakupami w pss


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - tomsonFCB - 04-11-2011 15:15

Fatalna wiadomość ;/ teraz to już się nie będzie opłacać o ile okaże się to prawdą. A chciałem kupić większy dysk do ps3 właśnie na takie zakupy Sad


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Dramer - 04-11-2011 20:55

jaaa..... wczoraj kupiłem konsole za 320 GB jak bym wiedział że niemożna w 5 osób kupować to bym wziął 160. Sad


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Jeppers - 05-11-2011 00:22

zła wiadomość, info potwierdzone na blogu playstation Sad teraz można będzie składać się maks we 2.


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Youtuber - 05-11-2011 00:26

ehh PS3site jednak mialo racje i inne strony choć jak się rzuci w 2 osoby to cena wyjdzie jak by kupić grę na kompa przy cenie gry 240zł


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Bolt - 05-11-2011 00:50

Czekają nas w sumie 4 update'y, 9.11 i 16.11 EU oraz 8.11 i 15.11 US. Liczę na co najmniej jedną porządną gierkę jak Mw3, u3 czy batman ; ) Ja bym chętnie kupił U3 + Drivera lub MW3+ Drivera pod warunkiem że gierki będą i potem sprzedać na allegro 2 razy drożej Wink Najgorsze to info jest dla kolekcjonerów którzy sporo korzystali na kupowaniu w 5 osób


RE: [Ważne] KONIEC Z KUPOWANIEM GIER NA 5 OSÓB !!! - Marczyk - 05-11-2011 09:05

Bolt nie wymiękniesz, przy pobieraniu 47 GB Un3 ? Big Grin