Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Najlepsza lista for xxx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Najlepsza lista for xxx (/Temat-Sprzedam-Najlepsza-lista-for-xxx-45439)



[Sprzedam] Najlepsza lista for xxx - Vadys - 03-11-2011 19:17

Mam do sprzedania liste 78 for, które w większości są o tematyce XXX. Fora są z całego świata z przewagą for anglojęzycznych, z pozostałymi nie powinno być problemów z rejestracją. Z listy sam korzystałem jeszcze ostatnio, po prowadzeniu dobrze utrzymującej się kolekcji i wrzucaniu kilku filmików w godzinach "szczytu" idzie wyciągnąć około 120-150+ pobrań na jeden plik. Sami decydujemy ile wrzucamy i w jakim czasie. Wrzucałem posty ręcznie i byłem bardzo zadowolony.

Cena która mnie interesuje to 7$ za całość i jeżeli znajdę stronę warta uwagi, odrazu zostanecie o niej poinformowani.

Kontakt na PM


RE: [Sprzedam] Najlepsza lista for xxx - kometix - 03-11-2011 19:28

Jak ktoś chce to mu wyślę listę for xxx i nie tylko na PW za free.


RE: [Sprzedam] Najlepsza lista for xxx - Forever23 - 04-11-2011 14:35

kometix mi możesz zapodać na pw jak masz czas z góry dzięki