Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z filmikami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z filmikami (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-filmikami-4540)



[Rozwiązane]Problem z filmikami - Artur1995Zdw - 04-04-2010 23:44

Witam!
Od pewnego czasu miałem problem z długością sesji na Lockerz. Przy krótkich filmikach było wszystko dobrze, a w tych od minuty w górę zamiast CAPTCHA (po obejrzeniu) odświeżała się stronka i musiałem się logować jeszcze raz ;/ Zmiana przeglądarki nie pomogła, ale dałem spokój i po prostu co jakieś 30 sekund w drugiej karcie odświeżałem stronkę i wszystko działało. Teraz po jakichś 2 tygodniach (za dużo nauki i nie zaglądałem na Lockerz) próbowałem się zalogować, ale nie mogłem bo wrong e-mail a na pewno i hasło i mail były dobrze podane. Jednak po kilku dniach spróbowałem znowu i zalogowałem się bez problemu ;/
A teraz loguję się, wchodzę w filmiki i nie mogę żadnego włączyć! Nawet tych co już oglądałem (więc na pewno są dobre) zamiast player'a mam czarny ekran. To wina Java czy czegoś jeszcze innego? Adobe ShockWave? Adobe Flash? (zmiana przeglądarki nic nie dała)
Będę wdzięczny za pomoc jak zawsze ;]


RE: Problem z filmikami - wesolutki - 04-04-2010 23:46

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3925&pid=45394#pid45394

Pomogłem? Możesz dać + Tongue


RE: Problem z filmikami - Artur1995Zdw - 04-04-2010 23:57

Spoko + u mnie zawsze lecą ;D
Thx


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z filmikami - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.