Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z 'odświeżaniem' listy filmów (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-odswiezaniem-listy-filmow-4534)



[Rozwiązane]Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - samprom222 - 04-04-2010 21:51

Witam, mam problem, badz brak wiedzy na temat odnawiania listy filmow. Wiadomo mi, ze lista filmow co 24h jest nowa. tzn. niekoniecznie sa z kazdym dniem inne filmy, ale mozna kazdego dnia ogladac te same i zawsze bedzie za nie ptz. U mnie zas jest tak, ze juz 3 dzien ciagle przy wszystkich filmikach mam zielone Ż to znaczy, ze sa obejrzane i dostalem za nie pkt. Wszystko juz obejrzalem co sie da i nie wiem co teraz. Moze po prostu sie myle i musze czekac na nowa serie, ktora nie mam pojecia kiedy bedzie. hm?


RE: Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - Tech - 04-04-2010 21:56

Filmiki nie są dodawane systematycznie, jak np pytania w dailies. Musisz po prostu sprawdzać co jakiś czas zakładkę "all" czy nie zmieniła się liczba wszystkich filmików (pisze tam w nawiasie).


RE: Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - Adik1818 - 04-04-2010 22:00

Cytat:można każdego dnia oglądać te same i zawsze będzie za nie ptz
niestety ale tylko 1 raz dostajesz PTZ za film. Musisz czekać na kolejne. Na hallwayu piszę, że już w nadchodzącym tygodniu(czyli raczej od jutra) będą dostępne nowe filmy w PLAY.


RE: Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - Kicha - 04-04-2010 22:00

Filmiki ktore juz obejrzales takie juz zostana. Nie mozna za nie dostac drugi raz PTZ.


RE: Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - samprom222 - 04-04-2010 22:01

No tak rozumiem, czasem dochodza 2-3 filmiki, to troche malo. Jeden czlowiek twierdzi, ze jemu te same filmiki codziennie sie odswiezaja - kazdego dnia oglada te same po razie i zawsze dostaje ptz. Stad ten watek.
aha, teraz wyjasniliscie jasno, rozumiem, dzieki za informacje. Czekam w takim razie na nastepna serie.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z 'odświeżaniem' listy filmów - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.