Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! (/Temat-GiftOnline-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-45338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - GiftOnline.pl - 25-12-2011 17:35

Zbliżają się 2 konkursy organizowane przez GiftOnline. Nie wiemy jeszcze jakie mamy dać nagrody do wygrania.
Chcesz Nam pomóc? Zagłosuj na Naszym blogu http://giftonline.pl/blog


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - paatryk15 - 25-12-2011 19:56

Oby nie bylo ustawki ze znowu wygra admin 3 nagrody;/


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - Ty27mek - 25-12-2011 20:34

(25-12-2011 19:56)paatryk15 napisał(a):  Oby nie bylo ustawki ze znowu wygra admin 3 nagrody;/

To nie była ustawka.
Admin dodał film w dwóch kategoriach, w dwóch zajął jakieś miejsce i dostał BF i głośniki. Nie wiem o jaką 3'cią nagrodę chodzi, chyba, że o smycz - dodawana jest do każdej paczki :>


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - DDK - 25-12-2011 20:39

Z tego co wiem to trzecią nagrodę wygrała banana dziewczyna stąd takie coś Smile


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - GiftOnline.pl - 29-12-2011 14:37

Witajcie, na Naszym forum zapewne zauważyliście, że ruszyliśmy z kolejnym konkursem, który trwa od 28.12.2011 00:00 do 22.01.2012 23:59

Twój współczynnik jest liczony wg.:
- Ilości wykonanych przez Ciebie zadań (od momentu trwania konkursu).
- Ilości wykonanych zadań przez Twoich poleconych (od momentu trwania konkursu).

Algorytm liczy twój współczynnik aktywności z wyżej wymienionych danych.
Dlatego już wiesz co musisz robić aby zwiększyć swoje szanse.
Za 1 miejsce w konkursie zwycięzca otrzyma nagrodę Netbook ASUS Eee 1001PXD N455 1GB 250 LED Windows7.
Za 2 miejsce - Pakiet Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych.

[Obrazek: GiftOnlineBOX_konkurs_nagrody.jpg]

Pozdrawiamy.


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - robert81 - 02-01-2012 15:33

Kiedy otrzymam odpowiedź na wysłanego maila w sprawie problemów z logowaniem? Nie odpisaliście na moje maile, to może tutaj na forum to zauważycie. Uzbierałem dotychczas około 2400 pkt, zadania wykonywałem według instrukcji m.in. z potwierdzeniami i aktywacją kont. Tymczasem od 3 dni otrzymuje komunikat:

Cytat:Nieprawidłowe dane lub konto nie zostało jeszcze aktywowane!



RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - GiftOnline.pl - 02-01-2012 21:44

Proszę o informację PW jaki e-mail lub IP komputera.
Żadnej wiadomości nie otrzymaliśmy, możliwe że nie doszła Smile


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - robert81 - 04-01-2012 12:51

Rewelacja, napisałem PW z informacjami jakie podał GiftOnline.pl, przy czym było to zbędne, bo jedyne czego się dowiedziałem to to żebym... napisał kolejnego - 3 maila tym razem do [email protected]... w sprawie zresetowania hasła.

Oczywiście cierpliwie napisałem, lecz na razie mija 35h i nadal brak odpowiedzi. To na prawdę takie trudne?


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - GiftOnline.pl - 14-01-2012 14:38

Restock się zbliża! Jako że będzie to pierwszy Nasz restock, ceny nagród będą bardzo niskie. A ich ilość będzie również zadowalająca!
Co pojawi się na restocku: Muzyka, Filmy DVD, Odtwarzacze MP3/MP4 i wiele innych!
Więcej informacji już niebawem!


RE: GiftOnline.pl - Nowy serwis z nagrodami! - HardCoreSex - 15-01-2012 11:03

ile się zbiera załóżmy 5000 pkt ?