Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowe zimowe ikonki By Kleszczman (/Temat-Zamkniety-Nowe-zimowe-ikonki-By-Kleszczman-453)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Verudi - 19-12-2009 21:49

Świetne ikonki Big Grin


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - piotree - 19-12-2009 21:54

Fajne, takie świąteczne ;D


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - real - 19-12-2009 22:48

Kawał świetnej roboty Kleszczman, widać że chcesz aby forum Lockerz cieszyło oko Wink


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Kilol - 19-12-2009 23:48

Mi się także podobają. Oddają świąteczny nastrój.Wink
Brawo.


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Kleszczman - 20-12-2009 01:33

Dziękuje wszystkim za uznanie. To dopiero początek, i z czasem pomogę rozwinąć wizualnie forum bardziej.


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Razer - 20-12-2009 10:08

Good job.

Mam pytanko: sam sklecałeś te czapeczki? W takim razie chciałbym się dowiedzieć jak Big Grin


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Magnus - 20-12-2009 10:41

niezle a ta czerwona to szczegolnie ;p Tongue


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - piasek - 20-12-2009 10:43

no zajebiste Wink te czapeczki Big Grin


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Kleszczman - 20-12-2009 11:19

(20-12-2009 10:08)Razer napisał(a):  Good job.

Mam pytanko: sam sklecałeś te czapeczki? W takim razie chciałbym się dowiedzieć jak Big Grin

Najpierw przelookałem googla dla inspiracji i znalazłem ciekawą ale jakość była całkowicie do d...... Co do zrobienia czapeczek to strzelasz dwie białe kropki, potem używa się SMUDGE TOOL by trochę poszarpać i na koniec czarna obwódka 1px i nie na 100% widoczności. tyle Wink a i na niebieski chyba poszedł GRADIENT MAP jak sie nie myle ;D


RE: Nowe zimowe ikonki By Kleszczman - Razer - 20-12-2009 11:57

(20-12-2009 11:19)Kleszczman napisał(a):  
(20-12-2009 10:08)Razer napisał(a):  Good job.

Mam pytanko: sam sklecałeś te czapeczki? W takim razie chciałbym się dowiedzieć jak Big Grin

Najpierw przelookałem googla dla inspiracji i znalazłem ciekawą ale jakość była całkowicie do d...... Co do zrobienia czapeczek to strzelasz dwie białe kropki, potem używa się SMUDGE TOOL by trochę poszarpać i na koniec czarna obwódka 1px i nie na 100% widoczności. tyle Wink a i na niebieski chyba poszedł GRADIENT MAP jak sie nie myle ;D
looz dzięki Big Grin Hehe nowa umiejętność pozyskana Big Grin