Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20dollars2surf.com Wypłaty min 20$ polecam!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20dollars2surf.com Wypłaty min 20$ polecam!!! (/Temat-20dollars2surf-com-Wyplaty-min-20-polecam-45287)



20dollars2surf.com Wypłaty min 20$ polecam!!! - Krzycho3212 - 30-10-2011 22:02

Miesięcznie z samego banera można zarobić bez poleconych 10 000 punktów co daje nam ok. 1,2$. Jednak grając w bingo oraz w koło fortuny, można spokojnie potroić Nasze zarobki. Nie mówię już o poleconych! Warto zarabiać w tym programie!

Ogromną zaletą jest 10 poziomowy system poleconych, dzięki czemu może zarabiać bardzo dużo dzięki Naszym znajomym nawet rodzinie.

Nikomu nie przeszkadza mały programik który sobie działa w tle.

Raz dziennie możemy zagrać w bingo na stronie oraz w koło fortuny. Ja osobiście kilkukrotnie w bingo wygrałem 1$ oraz 20$pass'a - poświęciłem to na reklamę mojej strony.

Również reklamowanie się na 20$ jest bardzo opłacalne, ponieważ Twoja reklama trafia tam gdzie Ty tego chcesz, do kogo tylko sobie życzysz Smile

Serwis jest wypłacalny. Płaci na PayPal oraz AlertPay (na alertpay trzeba troszkę dłużej poczekać).

Minimum jakie trzeba osiągnąć aby dostać wypłatę to 20$ jak sama nazwa serwisu wskazuje. Zbieramy to przez kilka miesięcy, jednak kiedy już wpłynie na konto to jest na prawdę miło, bo to już jest duża kwota pieniędzy.

Można również zdobywać tam punkty za oglądanie reklam, dzięki którym podejrzewam Wielu z Was tutaj trofiło. Dlatego za bardzo się nie będę o tym rozpisywał.

LINK:http://pl.20dollars2surf.com/?ref=389995


20dollars2surf.com Wypłaty min 20$ polecam!!! - Magnus - 30-01-2012 12:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.