Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie (/Temat-Gameplay-Battlefield-3-misja-Polowanie-45280)



Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Marello - 30-10-2011 19:57

[my-youtube width=720 height=430]http://www.youtube.com/watch?v=Xd-20n4wdWc[/my-youtube]


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Bolt - 30-10-2011 20:02

Oj Marel Marel więcej nie papuguje was. Patrzyłem jak grałeś z jeppem coopa na niskim to kampanie zacząłem grać na niskim i sie nudzę przez ciebie Big Grin Misyjka fajna, nie była trudna (na łatwym! ) troche problemu było z rozwaleniem startujących myśliwców bo przez chmury na serio było kiepsko widać ale za 4 razem się chyba udało Wink


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Morfit - 30-10-2011 20:30

Nie wiem czy na easy samolot niszczył się po jednym trafieniu, tak jak na hardzie, ja przeszedłem to za drugim razem. Zajebiście wyglądało morze Big Grin


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Marello - 30-10-2011 22:09

Ja grałem coopa Jeppersem na niskim bo to mój 1 fps, ale już przeszliśmy 2 misje na hardzie, zostało 4 ;D
Niedługo robię kampanię od nowa na wysokim Big Grin


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Zythus - 31-10-2011 09:27

Za 4 razem na niskim? To mój pierwszy FPS na Playstation, 4 gra w ogóle (pleja mam od 2 tygodni) i na normalnym za 1-szym przeszedłem o.O.


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - majkel9490 - 31-10-2011 21:27

ja nie wiem dlaczego ale jak mam końcówkę tej misji co trzeba zaznaczyć tych co uciekają to zaznaczam tamten wali w nich a oni dalej są nie giną i tak cały czas ;/


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Morfit - 31-10-2011 21:35

(31-10-2011 09:27)Zythus napisał(a):  Za 4 razem na niskim? To mój pierwszy FPS na Playstation, 4 gra w ogóle (pleja mam od 2 tygodni) i na normalnym za 1-szym przeszedłem o.O.

Zythek, to różnie jest z tym. Zazwyczaj jest tak, że Ci co mają doświadczenie na PC, będą mogli bezproblemowo na PS3 grać. Będą musieli się tylko do sterowania przyzwyczaić


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - Bolt - 31-10-2011 21:55

Po prostu miałem problem z rozwaleniem samolotów Wink Nie zginąłem nawet. Przez całą kampanię padłem może 8 razy i było kilka nieudanych jak te z samolotem. Teraz lecę 3 misję na wysokim, na razie żadne wyzwanie ale jazda dopiero się zacznie..


RE: Gameplay Battlefield 3 misja Polowanie - mikolaj90 - 01-11-2011 20:50

Da się zmienić podczas kampanii poziom ? Zacząłem na wysokim, trochę przeszedłem i od początku jadę na normalnym bo na wysokim nie ogarniałem.